Blastocysta 5. den špatné kvality. Je ještě šance, nebo je to ztracené?

Zodpovězené
23. lis 2020

Dobrý den,

chci se zeptat. Mám 4 embrya a prodlouženou kultivaci. Dnes je to 5. den a řekli mi, že všechny 4 embrya jsou špatné kvality, prý známka 3. Embrya musíme poslat na PGD a v této kvalitě se prý vzorek odebrat nedá a mrazit se také nedají. Dávají jim čas do zítra (6. dne).

Myslíte, že je nějaká šance, že se kvalita zlepší nebo je to ztracené?

Děkuji

Dobrý den,

některá embrya opravdu dorůstají až den 6., ale nejsem schopen to po e-mailu hodnotit.
Tak moc držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz