Embryotransfer blastocysty - kolikátý den pozitivní TT?

mala_carodejka
25. dub 2017

ahoj ! čas se mi neskutečně vleče a tak se vás chci zeptat - jsem po svém prvním embryotransferu, po prodloužené kultivaci, celkem 5 dnů, se nám podařila expandovaná blastocysty kvality A 🙂 dnes je to ale 7. den a TT odpoledne je čistě sněhově negativní. Máte nějakou zkušenost? naději? díky moc

martulaz78
25. dub 2017

Ahoj ja delala asi 8-9-den presne uz nevim a byla tam odpol.ale cekali jsme dvojcatka

luciebx
25. dub 2017

Dokud ti nedorazi ms sance je tu vzdy 😍

mala_carodejka
autor
25. dub 2017

@luciebx to jooo 🙂 ale beru utrogestan a ja pres neho ms asi nedostanu..

luciebx
25. dub 2017

@mala_carodejka ja po et I prez brani utrose ms dostala. tak asi to ma kazda jinak.
ja teda mela uplnyho mikroducha 6 den po ket. a pak to slo uz lepe videt.. ale asi fakt driv jak 9-10 den pokud nechces lovit mikroduchy a doufat zda ano nebo ne vydrzela bych

absintka19
25. dub 2017

@mala_carodejka ahoj
1.7 den je brzo, nediv se snehu
Ja testovala dle instrukci az 12ty den
2.kdyby to nevyslo tak i pres utros by jsi MS dostala

andulinac
25. dub 2017

Ahojky já jsem měla slaboučkého ducha 8. den po KET, přeju ať to vyjde

klokanka73
25. dub 2017

Já teď měla viditelneho ducha od 5.dne.

mala_carodejka
autor
26. dub 2017

@absintka19 děkuju moc.. dnes je to 8. den a pořád nic, sníh.. některý holky mají pozitivní už 5. (viz výš), 6. den, dost z nich 7.den... a tak.. nevím proč a čím to je :/ dnes je mi obzvlášť posmutno..

absintka19
26. dub 2017

@mala_carodejka ja testovala az 12ty den a vubec jsem nehledela co komu vychazi. Muzou to byt keci, holky se tu predhani kdo drive...dej se do klidu, nic neni ztracene. 🌹

nita1984
26. dub 2017

@mala_carodejka každá je jiná... já měla pozitivní test 7. den (nebyl to žádný duch, regulérně pozitivní test), ale netestovala bych, kdybych nezačal mít příznaky...
Někdo má pozitivní test až třeba 14. den.... příznaky třeba vůbec... v tomhle se, bohužel, zkušeností jiných řídit nelze.

absintka19
26. dub 2017

@mala_carodejka v CAR zdelili testovat 12.ty den, tak jsem testovala 12.ty den a pozit. Driv by me nenapadlo. Nechapu co k tomu zeny vede, mozna chteji vic stresu...

nita1984
26. dub 2017

@absintka19 mě k tomu třeba vedly naprosto jasné příznaky.. a jsem ráda, kdybych netestovala, ještě týden bych zbytečně v práci tahala těžké věci. Takhle jsem si po pozitivním testu domluvila lehčí práci a od pozitivní krve šla na neschopenku, protože jsem dělala noční a to bych teď nezvládla

absintka19
26. dub 2017

@nita1984 kvuli nocnim a tez.vecem jste mela pozadat o prerazeni (prace teh.zakazane, rizikove....). Pokud by nemel zam.kam, tak prekazka na strane zam.a tedy doma za 100%platu-kdyz uz jsme u toho....

nita1984
26. dub 2017

@absintka19 ano, vím, ale ráda bych viděla jedinou, která to dokázala. Mohla jsem přejít na denní, ale ani to bych nedala je to 8h v kuse na nohou a není mi dobře. Klasika únava, nevolnosti. Takže asi tak.
Nicméně nechápu, proč se vyjadřujete k něčemu, o čem toto téma není 😉
Když jsme u toho, třeba moje skvělé CAR vůbec testy z moči nechce. Zvou rovnou na krev

absintka19
26. dub 2017

@nita1984 zadny car testy z moci nechce.
Dokazaly, a ne malo. Vyjadruju protoze jste sama psala jak jste to 'hezky' vyresila neschopenkou.
At se vam dari a tentokrat at to vyjde.

nita1984
26. dub 2017

@absintka19 Nic o tom že jsem to "hezky" vyřešila řečeno nebylo. Pouze jsem psala, proč jsem testovala tehdy, kdy jsem testovala. Na neschopenku bych šla tak, jako tak, vzhledem k mým zdravotním komplikacím.
Zajímavé, že píšete že Váš skvělý CAR doporučuje testovat 12. den

fonamor
26. dub 2017

@absintka19 zde si dovolím oponovat. I dodnes jsou Cary, aspoň do takového jednoho chodím, kde se na krev vůbec nechodí a hodnotí vše dle těhotenských testů..

fonamor
26. dub 2017

@mala_carodejka ahoj, neházej ještě flintu do žita, pokud nepřijde mrcha, pořád je naděje🙂.. Každé HCG stoupá jinak v těle, jsou i případy, kdy se ukázal duch až 16 den.. počkej třeba dva, tři dny a zkus znovu, když tě pálí ruka🙂.. držím palečky

klokanka73
26. dub 2017

@absintka19 já testovala pátý den protože jsem si byla jistá že to vyšlo. Bylo to moje rozhodnutí a kdyby tam nic nebylo, tak bych zkoušela později. ( a ona už tam slabá čárka byla). A za ten super pocit vidět // to stálo. A určitě jsem se s nikým nepredhanela kdo bude mít dřív čárku.😉

mala_carodejka
autor
27. dub 2017

Ja dnes 9. Den a nic, takže uz tomu moc nedávám, zítra jdu na krev. Dekuju moc za názory a zkušenosti, byl to můj první ET, možná jsem do toho vkládala víc naději než jsem měla, ale bylo mi tak příjemne, nic jsem netlacila hlavou, bez urputnosti, mělo to takový samospad.. uz nevím, bojím se dal. Vím, ze je vás tady spousta, který jste bojovaly mnohem dyl a nakonec se podařilo. Nejak se mi ztrácí nadhled, bolí me z toho cela duše, nevím proč se to děje/neděje.
mam za sebou 1x GEU, odstraněn vejcovod, 1x ZT v 7.tydnu, obojí s jinym partnerem. Jinak nám nenašli nic, muž ma jen horší spermio stran pohyblivosti a množství, u me imuno v pořádku, ovulaci mam dobrou i bez podpory, sliznice roste jak ma, cyklus skoro jak hodinky á 29 dnů, PCO nemam, trombofilii nemam.. Ja vím, ze to hlavou neprotlacim, jen me to strašně mrzí. A začínám byt zatrpkla je všem okolním tehotnym kamarádkám. Jsou všude. Je mi 32.
@fonamor
@absintka19
@luciebx
@nita1984

majajaa
27. dub 2017

Ja mela slabe pozitivni test az 14.ty den po ET, ale opravdu duch. Ja to tedy vydrzela netestovat do krve. Takze jsem vedela,ze krev je pozitivni a az pak jsem si udelala test.

katka345
29. dub 2017

Dobrý den jsem 8den po transferu. Obcasne pobolivani v podbřišku spatne mi byva na zvraceni cely den, prsa začínají vic bolet uz i nadotyk s zvetsuji se. Testy sem zatim neudělala mam strach. Leky mi mapsali utrloges a estrimax. Doporučili nemit zatez na bricho. Partner me nechce nich nechat doma delat aby se neco neprihodilo tak vetsinou lezim. Ms mivam zacatkem mesice. Tak sem zmatená s toho. Poradi te mi prosim. 5.5 mam krevní testy.

majajaa
30. dub 2017

@katka345 a co chces poradit? Priznaky odpovidaji jak prichazejici mentruaci, tak moznemu tehotenstvi, tak i hormonalni lecbe. Test si muzes udelat,ale rozhodujici je krev.

katka345
30. dub 2017

Jsem totiz po vážných operacích tak mam strach docela. Tohleby bylo vysnene miminko takze se vsechno bojim .. od vcerejska se mi cely den chce zvracet. Poradit jsem chtela vtom co a jak delat ať si neublizim v pripadnem tehu co delat a co ne

majajaa
30. dub 2017

V prvni rade nekoukej na priznaky mozneho tehotenstvi,protoze sila sugesce je tak silna,ze tezko rozeznat co je pravda a co neni.
Jinak chovej se tak jako by jsi tehotna byla, ale zaroven tak,ze tehotenstvi neni nemoc. Proste normalni dny,zadnej extrem. Delej na co jsi zvykla. Hlavne hodne pit. Mela bych ti poradit nemysli na to,ale sama vim,ze to nejde 😉

katka345
30. dub 2017

Jsem v vyčerpána dost. A tak se i testu z moci bojim ze to bude negativa. Tak sem jej nezkusila jeste☹

absintka19
30. dub 2017

@katka345 katko, hlavne se nestresuj. Zadne extremy, vseho s mirou. To je jedina rada.

katka345
30. dub 2017

Ja byla autem nakoupit a mela sem i nosice jen asi z cesty sem vycerpana. V noci u blbe obcas spim a mívám zimnice nebo navaly horka. Takze sem cely den unavena... tak snad zítra mi bude lip 😉

mala_carodejka
autor
1. kvě 2017

Tak my dneska 13.den, digitální test negativní, končíme. Zítra formálně na krev. Jsme s tím smíření, ale Ja mam vnitřní paniku..ze je to mnou, ze je to moje vina, ze se neudržel. Jenže jak tomu pomoct ? Možná nemam mít deti, možná z nějakýho důvodu nesmím.. nebo nevím proč se nám nedaří, neumím si to vysvětlit. Byla to 5ti denní dle všech slov krásná blastocysta..a ja ji neudržela ..objektivně na nás nic nenašli, můj muž ma jen špatný spermio do pohyblivosti, ja mam jen jeden vejcovod, takže přirozeně je to horší, v tohle jsem strašně ale věřila ..

katka345
1. kvě 2017

@mala_carodejka
Ahoj taky mam jeden vejcovod a jeden vajecnik. Jsem po transferu 10dni. Taky čekám co bude. Kdyz nevysel.rest z moči tak stale krev muze vyjit. Neztracet nadeji.