Co udělat před KET?

Zodpovězené
16. únor 2021

Dobrý den,

prosím, co udělat před KET, abych si nevyčítala, že jsem neudělala vše, co bylo v mých silách?

Bude to poslední KET - máme poslední zamražené. Mám za sebou hodně IVF cyklů, plus jednu operaci po odběru, tak do dalšího jít nechci.

KET bude po skončení kojení. Jsem teď po kontrole a další prý už nutná není. Stačí zavolat po skončení kojení pro léky. A pak UTZ před KET.

A tak si říkám: Není potřeba zkontrolovat hladiny hormonu?

Jak dlouho po skončení kojení čekat? Nebo, co byste poradil Vy?

Předem děkuji za odpověď 🙂.

Dobrý den,

a jak jste otěhotněla naposledy? Pokud po KETu, tak bych nic neměnil.
Pokud ne, je třeba s lékařem osobně prodiskutovat přípravu.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz