Nechráněný sex, kdy udělat těhotenský test?

carrie31
26. lis 2016

Ahoj, Dobrý den, mám jeden asi velký problém, měla jsem nechráněný sex tento čtvrtek (24.11) a byl to 8 den cyklu 3 den po skončení poslední MS, tak se ptám je možné, abych byla těhotná? A kdy udělat těhotenský test?? Děkuji

lucinka58
26. lis 2016

8 den cyklu je docela nepravděpodobné, ale otázkou je jak dlouhý máš cyklus...... A těhotenský test si udělej až Ti bude meškat menstruace.

carrie31
autor
26. lis 2016

Já mám cyklus docela rozházeny :( ale posledni menstruace přišla 28 dní po té předešlé. Test s vysokou citlivosti myslim 10mIU/ml bych mohla udělat tak 10 dní po styku ne? Já už nevím :( jsem blbá já vím :(

leki
26. lis 2016

Tehotna byt teoreticky muzes (ja takhle otehotnela, resp.v neplodnych dnech) citlivy test by ti mel ukazat po 10ti dnech, ale me ukazal negativni vysledek. Pozitivni byl az co jsem mela dostat menzes (delalanjsem si znovu, pac se mi to nejak nezdalo).

drakenn
26. lis 2016

Ja sama otehotnela pri ms.. Tehu test si udelej pri vynechani ms..

yerry
26. lis 2016

Malo pravdepodobne.... test ma smysl az v obdobi dalsi ms, pokud nedozi

carrie31
autor
26. lis 2016

Holky děkuji vám, mě asi střelil :( já to nezvládnu psychicky :( s poténcionálním "tatínkem" na tom nejsme dobře a "jsme" spolu ani ne dva roky a děťátko ještě nechci :( tak snad nebudu :(

carmilla
26. lis 2016

Pokud máš cyklus alespoň těch 28 dní, nemyslím si, že je pravděpodobnost otěhotnění vysoká...ale 100% se to říct samozřejmě nedá. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. 🙂 Proč sis neskákla pro Postinor, když se otěhotnění tolik bojíš? Buď v klidu, pravděpodobnost otěhotnění i v době ovulace se pohybuje tak kolem 25%...Spousta holek se snaží marně dlouhé měsíce. To by musela bejt fakt náhoda jak Brno. 🙂 Pokud ti není líto peněz, tak zkus digitální test Clearblue, patří mezi ty nejcitlivější, jsou na něj celkem dobré recenze a nemusíš se stresovat tím, že vidíš nějakou nepatrnou čárku, "ducha", jak se tady říká a pořád nemáš jasno.

carrie31
autor
26. lis 2016

Postinor??? A to by mi prodali i bez nej?

carmilla
26. lis 2016

No samozřejmě! :D Souhlas a doprovod partnera k tomu mít rozhodně nemusíš. :D Pokud vím, před lety se to prodávalo pouze na předpis, ale dnes už je to volně prodejné. Zase ale je to docela nářez pro organismus, když si to vezmeš jednou, ve výjimečném případě, samozřejmě se ti nic nestane, ale zase se to nesmí přehánět a zobat to jako náhradu za antikoncepci. 😉 Ale to už jsi propásla, to se musí vzít, tuším, nejpozději do 48 hodin po nechráněném styku.

carrie31
autor
26. lis 2016

Aha to je ta pilulka po že? A není to náhodou 72 hodin? Já nevím jen se ptám :/ už nevím koho se ptát, mamku nechci děsit a kamoška tvrdí, že by to byla až moc velká náhoda.

lucka00024
26. lis 2016

ano 72hodin

lucka00024
26. lis 2016

Sice jsem ho nepotřebovala ale mluvili jsme o tom kdysi ve škole

carrie31
autor
26. lis 2016

Oka tak já tam hned zítra ráno zaletím, myslím lékárnu a kolik to tak stojí??? Nezlob te se za moje debilni dotazy ale ja fakt nevím kudy kam :(

lucka00024
26. lis 2016

No levne to holka neni 500–700 Kč. a našla jsem to tady http://www.studentpoint.cz/308-vztahy-sex/10947...

carrie31
autor
26. lis 2016

Aha aha no to bych ještě zvládla furt lepší 700 než pak platit interrupci nedej bože,....a přítel od kamosly to jednou sel koupit sám a neprodali mu to, myslíte si, ze me to prodaj? A to se obě ty tabletku musí vzít do 72 hodin nebo stačí když se do 72 hodin vezme ta první?

lucka00024
26. lis 2016

Nevim přečti si ten članek určitě to tam je napsane co a jak..... nezletila snad nejsi takže by neměl byt v lekarně problem.... jinak ano maš pravdu lepši než to později řešit jinak.... a to jistě viš přiště ochranu.... a držim palce

carrie31
autor
26. lis 2016

Ne nezletilá nejsem je mi skoro 22 ale ještě je škola a teď bych miminku nedala to, co potřebuje :( příště s ochranou tohle mi za to vážně nestojí :/

lucka00024
26. lis 2016

Jistě aspoň jsi zodpovědna a to je dobře a každy někdy uděla chybu.... hlavni je přiště si dat pozor.... však nastane doba kdy se budeš těšit 🙂

carrie31
autor
26. lis 2016

No jen, aby to zabralo, kamarádka mi psala, že ona to musela použít dvakrát a podruhé se opravdu klepala, aby to zabralo :( a toto použila v květnu 2015 a podruhé v září 2016

lucka00024
26. lis 2016

To už je risk....

carrie31
autor
26. lis 2016

Ale zabralo, ale ty nervy :(

monika4577
13. kvě 2019
petule45
21. únor 2020

Ahoj chtěla bych se prosím zeptat minuli měsíc jsem měla normální můj běžný menstruační cyklus i když se dostavil o tři dny déle ale měla teď jsem měla mít od včerejška měsíčky ale nedostala jsem je takže mám už zase jeden den zpoždění a nevypadá to že bych je měla dostat dnes jsem si zakoupila těhotenský test ale nevím po kolika dnech ho mám udělat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru