TT duch. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
9. črc 2021

Dobrý den,

brala jsem 4 roky Depo injekce a už to bude rok, co neberu ... MS každý měsíc mám 3-4 dny, mívala jsem je 5 dní. Je mi 25, minulý měsíc jsem měla na TT ducha, a pak dorazila MS po 3 dnech a stále mě bolí v podbřišku. Jak byla MS, tak nic, ale až po MS. Od 1.7. až do 3.7. jsem měla MS. Test byl 29.6., MS měla být 26. nebo 27. a byla až toho 1.7. Mám krátké cykly 25 dní.

Děkuji

Dobrý den,

teď úplně nevím s čím poradit - pokud Vás bolí v podbřišku, je potřeba zajít ke svému gynekologovi.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz