Těhotenství. Je tohle vůbec možné?

12. dub 2021

Dobrý den. Jsem úplně v šoku. 29.3 jsem měla ovulaci, tj 19DC (poslední den v cyklu, kdy proběhl sex). MS mívám po 26-28 dnech cyklu. Začala jsem špinit 29DC a MS trvala pouze 3 dny (normálně 5-6 dní). Dnes jsem si udělala test, protože MS byla opravdu jiná než minule a vybafl na mě duch 😱😱😱😱 když jsem to počítala, byla bych dnes 14DPO. Je to vůbec možné????

serafinovicova
12. dub 2021

Ano, je 🙂. Být tebou, ještě bych týden počkala a udělala si test znovu a uvidíš. Já ze začátku těhotenství občas lehce zakrvácela třeba 2 dny. Takže jsem vždy běžela na gyndu, ale vše v pořádku. Prý to může být tím, jak se vajíčko "hnízdí" a v období menstruace mě vždy děsně bolel podbříšek, to ostatně skoro celé dva trimestry, jak se to všechno povolovalo, natahovalo a rostlo 😀. Ale těhotenství proběhlo v pohodě a teď mám 19m dceru 🙂.

autor
12. dub 2021

@serafinovicova já už mám dvě děti. Třetí chceme, byla jsem zklamaná, když přišla MS, ale byla jiná. První den jsem jen slíbila, druhý den bylo silnější krvácení, ale byl v něm hlen jako při ovulaci, vaječný bílek. Včera už jsem jen spinila a dnes nic. No zítra jdu na gyndu,tak jsem opravdu zvědavá

autor
12. dub 2021

*první den jsem spinila

serafinovicova
12. dub 2021

Tak to určitě už víš co a jak a pokud je to plánované, tak držím pěsti 🙂

autor
12. dub 2021

@serafinovicova Joo, to ano, jen se mi to zdá nemožné 🧐😁

andelka
12. dub 2021

Proč by to bylo nemožné?
Měla jsem to u třetího taky tak. Dokonce jsem to obrecela,protože po dvou dnech pozitivních testů jsem začala krvácet. Jenže se to nerozjelo,ale zesláblo. Tak jsem šla k Dr a bylo to tam.

loylii
12. dub 2021

A proč by to nebylo možné?

supermatka
12. dub 2021

Úplně tě chápu 😄. Taky bych koukala.. Je pravda že u prvních dvou jsem taky spinila a zdatně plasila 😂. Až u dcery třetí těhotenství a nic žádné špinění. Teď chceme 4. Tak jsem zvědavá jak to bude vypadat 🤭

autor
12. dub 2021

No holky jsem zvědavá 🧐😆

jancazao
12. dub 2021

Měla jsem to tak u dcery. Menstruace přišla dřív a byla úplně jiná. Test byl dlouho negativní. Až asi 10 dní zpoždění pozitivní...

autor
13. dub 2021

Holky, bohužel,plod mrtvý 🥺😱

jancazao
13. dub 2021

To mě moc mrzí 😢

milujicimaminkas89
19. dub 2021

Holky, myslíte, že je to ryska nebo doušek? Na spodním testu...Děkuju.

autor
19. dub 2021

@milujicimaminkas89 já tam nic nevidím 😏🤷

milujicimaminkas89
19. dub 2021

V tom růžovém...nic?

autor
19. dub 2021

@milujicimaminkas89 přijde mi to jako riska jen,taky jsem to párkrát měla a těhotná jsem nebyla 😏😭

autor
19. dub 2021

@milujicimaminkas89 ale zkuste udělat test za dva dny a uvidíte

andelka
20. dub 2021

To je škoda.
Nepsala jsem to tu,ale právě to těhotenství,kdy jsem na začátku krvácela a myslela jsem,že to odešlo s ms, nedopadlo dobře.

milujicimaminkas89
20. dub 2021

Holky, co myslíte???

te_reza
20. dub 2021

@milujicimaminkas89 prosimte do kolika diskuzi budeš ty testy vkládat?

milujicimaminkas89
20. dub 2021

@te_reza Tam, kde se dá a odpoví mi. A nepiš mi, když neporadíš, nevíš, co zažívám...

te_reza
20. dub 2021

@milujicimaminkas89 na těch testech nic není a už ti ženský psali

andelka
20. dub 2021

@milujicimaminkas89 nic tam není. Nikdo to tam nemůže vykoukat. Udělej test za pár dní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru