MS 8 dní mešká - 5. den TT negativní, máte zkušenosti?

cherry_cola5
29. čer 2015
Ahojky , chtěla jsem se zeptat .. jsem půl roku bez HA a menstruaci jsem měla po 32 dnech a minulý měsíc jsem měla poprvé po 28 dnech. Dnes je to od posledního cyklu 36 dní a MS stále nikde :/ před dvěma dny (tj. 34 dní pod poslední MS) jsem si dělala test ( zn. fucelle) a byl negativní. Co teď ? testovat nebo jít na vyvolávačku ?🙂 díky za rady 🙂
jasminecek
29. čer 2015
K Dr.at udela ultrazvuk kvuli cyste atd a pak pichne injekci nebo tak.
misadan
29. čer 2015
@cherry_cola5 Já měla 36. den sněhobílo, 38. světlá čárka, další den jsem si to potvrdila digitálním, pak už jsem to nechala na doktorovi 🙂 (obvyklá délka cyklu u mě 33-35) Ale každá jsme jiná..Já chtěla čekat tak do 40-45 dnů a pak to případně řešit..
cherry_cola5
autor
29. čer 2015
@jasminecek byla jsem před 14ti dny na gyndě na roční prohlídce .. to by asi cystu na ultrazvuku už viděla ne ? mohla vidět i případné těhu ? :-N jsem z toho už jelen
filajka1
29. čer 2015
@cherry_cola5 tehotenstvi by urcite v dobe prohlidky pred 2 tydny nevidela, neb to bylo cca v dobe poceti.. ono i nyni by bylo velmi malo videt.. ja bych sla k dr. az tak 2-3 tydny po vynechane menstruaci k dalsimu reseni, at je to cokoliv.

Sem začni psát odpověď...

Odešli