Test zatím negativní. Je na tt ještě brzy?

mmhanka
14. črc 2020

Holky prosím kolikátý DPO jsem..příznaky ovu hlen a aj. byly 15 DC a 16dc( první dvruzove) byl pozitivní ovu test 17 DC jsem nedělala .
16 DC bylo 1.7 ...takže pokud počítám dobře tak od posledního pozitivního ovulačního testu to mohlo být 48 hod..takže ovulka vychází na 3.7 +-? S tím že sex byl 30.6, 1.7 a 3.7... ...jaké jsou tam možnosti, TT zatím negat ale asi je to brzy nebo už by tam mohl být duch? Ms má dojit 17.7 😂 děkuji za odpověď

chicky1j2
14. črc 2020

Ahoj, mám to velice podobné ovu byla 3.7. poznám ji bolelo mě břicho. Ten dne i sex. MS má přijít 16.7. a dnes jsem si dělala test a byl tam již slabší duch. Tak čekám jestli bude čárka sílit nebo dorazí MS 🙂. Držím palce.

mmhanka
autor
14. črc 2020

@chicky1j2 já vidím ducha po limitu ale to nechci brát smerodatne ....takže spis čekám ještě...držím palce máš foto? Já si objednala ten Digi test clearblue ať nepovím duchy dojde zítra 🙂

mmhanka
autor
14. črc 2020

@chicky1j2 jinak co máš za tehutesty já Dr max

jitulka87
14. črc 2020

Co je na foto za testy? Ruzove jsou ovulacni a zelene tehu?

jitulka87
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmhanka
autor
14. črc 2020

@jitulka87 ne to je celé ovulace. Těhotenské.mam negativní

jjasmina
14. črc 2020

Tři dny před ms jsem měla už dost viditelnou čárku

mmhanka
autor
14. črc 2020

@jjasmina tak oni záleží kdy byla ovulace ne? Mě kdy má být ms? To tak směrodatné není

jjasmina
14. črc 2020

@mmhanka joo to vám nepovím, ovulaci jsem u sebe nesledovala, řídila jsem se pouze datem ms

jjasmina
14. črc 2020

@mmhanka Ale samozřejmě záleží na ovulaci, třeba proběhla později

mmhanka
autor
14. črc 2020

@jjasmina mám pocit že 18 DC

chicky1j2
14. črc 2020

@mmhanka ano Dr. Max. Foto nemám duch je fakt slabej. Já měla tak i u prvního tehu. Ze začátku slabej duch sílil. To jsem testovala den před tím než jsem měla dostat MS. Myslím že za pár dní budem vědět. Buď dorazí MS nebo čárka bude silnější 😊 víc možností naštěstí není 🙂

mmhanka
autor
14. črc 2020

@chicky1j2 tak kdyby sílil dej foto já dělám clearblue zítra ať je jistota a jinak snaženi pokračuje

chicky1j2
14. črc 2020

@mmhanka tak nemyslím že by clearblue byl přesnější má citlivost 25 mlU dr. Max 10 mlU tedy je citlivější. Takže pokud nějaký test pozná více tak tedy Dr. Max 🙂

mona91
14. črc 2020

@mmhanka jasné ze záleží kdy byla ovulace. Já třeba ovulovala místo MS 33DC takže po dvoutýdenním vynechání jsem na testu měla miniaturniho ducha. Takže mi vůbec nesedí nález na ultrazvuku s menstruaci. U prvního tehu jsem dva dny po vynechání měla mini ducha po limitu... a i když jsem tehu měla potvrzené tak dálnici jsem nikdy neměla jen silnějšího ducha ale ve srovnání s jinými fakt slabé

mmhanka
autor
14. črc 2020

@chicky1j2 ten digitální prý má ukázat i dřív 1-2 týden...

mmhanka
autor
14. črc 2020

@mona91 mě vycházela ovulace 18 DC měla bych být 11dpo...ale tak trochu už tuším že s toho nebude teď nic