• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

15 dní po vysazení antikoncepce špiním. Jsem těhotná?

19. července 2013 
Ahoj chtěla bych se jen zeptat 3.7.jsem dobrala HA a jako normalne jsem po 5 dnech dostala menstruaci ale jelikoz jsem chtela vysadit tak uz jsem ji po 7 dnech pauzy nevzala.11 tého a 12tého tento mesic jsem měla pohl.styk se svým přítelem nechraněný a ted mě od 15tého pořád bolí v podbřišku a od včera jsem začla malinko krvácet takové to špinění ale červené občas hnědé.Nevíte co to muže být jeslti se tělo vyrovnava s tím,že už neberu prášky nebo možne otehotnení?Vysadila jsem ji poprvé brala jsem ji5let.Děkuju
19. črc 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ono záleží zda je to krvácení červené nebo jen špinění.Sex byl tedy hned po MS?Jak jsem pochopila.Vypadá to že těhotná by si být neměla.Ono pokud máš ovulku tak ano.
19. črc 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
možný je asi vše ale mě doktor říkal že hat působí ještě minimálně 7 - 10dní po tom co vemeš poslední prášek, vlastně pokud bereš prášky 21 dní pak máš 7 dní pauzu a bralo se další platíčko tak těch 7 dní furt HAT působí, takže ti teoreticky až do 10.7. působila..ale asi se může stát vše..
19. črc 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek