Příznaky těhotenství?

denca15
8. led 2017

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat.. Poslední 2 dny zvracim, mam krece v podbrisku, boli me prsa.. Menstruace dorazila po 14 dnech zpozdeni a je nepravidelna(obcas spinim, jinak ne). Těhotensky test jsem si delala. Ja tam nic nevidim, ale kamaradka vidi ducha. Ja tam teda nic nevidim. Muzu i presto byt těhotná? Děkuji za odpovedi.

lv
8. led 2017

Po 14dnech zpoždění, i se spinenim si myslím, že by byla čára vidět pořádně. Ty prsa a zvracení obvykle nastupují až později.
Je to můj názor, laický.

masajka87
8. led 2017

Je to blbost. Těhotná nejsi .

evulinkab
8. led 2017

Také si myslim, že po 14dnech zpoždení by už druhá čárka byla videt krásne

luj89
8. led 2017

Negativní test a menstruace? Nejsi těhotná a pravděpodobně jsi nemocná nebo jsi něco špatného snědla. Já začala v těhot. zvracet v 7 tt.

uzivatelkapetra
8. led 2017

Holky zajímalo by mě, jak to bylo s tou bolestivostí prsou u těch, které jsou opravdu obdarované dost a před ms ani nikdy jindy je neměly bolestivé či citlivé?
Bolely vás po otěhotnění nebo vás tento příznak minul?

netopejr
8. led 2017

@uzivatelkapetra Nejsem obdarovana az kdovíjak, ale.prsa.me.nikdy u ms nebolely, ani.pri těhotenství, nikdy, v zadne fazi. Vůbec neznám. Prsa me bolely, jen kdyz mi zacly rust a jednou, když se.mi začal dělat zánět, pri kojeni. Když čtu, ze někoho v tehu bolimprsa, přijde mi to jako totalni scifi. 😀
Přitom.objem se.mi taky zvětší, třeba o.10 cm na obvodu hrdniku behem druhého měsíce, ale nic, vůbec nic me neboli.

lv
8. led 2017

Mě u prvního těhotenství nebolela (ani u ms), u druhého jsem nemohla ležet, dotknout se, sundat prdu, sprchovat, nic, nedej bože, když mě třeba nějak dcerka strčila.

luj89
8. led 2017

@uzivatelkapetra Je úplně jedno jak moc je kdo obdarovaný, na tom bolestivost nezávisí 🙂. Každopádně mě teda v těhotenství prsa občas bolí (někdy víc, někdy míň) a mám citlivější bradavky.

uzivatelkapetra
8. led 2017

@luj89 já to myslela tak, že ty vybavené ženy je nemají až tak pevné a proto se nějaké změny asi více ztratí.

henesee
8. led 2017

@uzivatelkapetra kus,mam 75D a umiram vzdy od ovulace do menstruace.. ted uz tedy dohromady 9 tydnu a zmeny videt fakt jsou 😀

luj89
8. led 2017

@uzivatelkapetra Jo takhle, to mě nenapadlo. Ale stejně si myslím, že to je individuální a na velikosti nezáleží ;).