Zbylo pouze jedno embryo. Je nějaká šance, že to jedno mohlo být opravdu v pořádku?

Zodpovězené
24. čer 2022

Dobrý den,

minulý pátek jsem podstoupila OPU s tím, že bylo odebráno 10 vajíček. 7 z nich se podařilo oplodnit a 5. den volali z CAR, že může dojit k transferu, že jedno je super kvality blastocyta a další by nechali ještě do 6. dne .

Včera proběhl transfer toho jednoho a dnes ráno volali, že z těch šesti nevydrželo ani jedno.

Je nějaká šance, že to jedno mohlo být opravdu v pořádku, když všechna ostatní dnes zanikla?

Měli jsme takovou radost, že jich máme sedm a najednou nic.

Děkuji

Dobrý den,

ano, určitě ano a podle mne i dosti vysoká.

Moc držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz