• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bylo oplodněno pouze jedno embryo, jaké jsou šance?

16. října 2013 
Ahoj, chci jen vědět jaké jsou šance, kdy z deseti vajíček bylo metodou ICSI oplodněno pouze jedno, že vůbec dojde k transferu? Navštěvuji Gennet Praha, do pondělí se bohužel víc nedozvím, tak sbírám info aspoň takto.díky
5. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi už pozdě na reakci....Ale šance vždycky je, třeba zrovna to jedno bude bojovník.... Mě odebrali 6 vajíček, oplodnění schopných byly 4, všechny se po oplodnení vyvíjely, po 5 dnech prodloužené kulivace mi zavedly 2 embrya (zůsala jen 2, 2 se přestala vyvýjet) a máme krásnou dceru....Pokud bude oplodněno jen jedno, tak se prodloužená kultivace nedělá, ale hned po oplodnění, nebo teď netuším, jestli t dělají okamžitě, ale tak mi to vysvětlovali. Pokud už je pouze poslední embryo během PK, tak se nečeká na konec PK, ale udělá se transfer dříve, protože v děloze je mu lépe...
7. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betysek Děkuju za info, to jedno jediné vydrželo přes víkend a v pondělí došlo k transferu, jak píšeš, bez PK, tak snad se i uchytí :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankalt Určitě to vyjde, bude to bojovník. :slight_smile: Moc držím pěsti, ať to vyjde a emryjko se pěkně chytí a už se nepustí. :slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já sem při prvním cyklu IVF měla jen 3 vajíčka a z nich jen jedno zralé,které se oplodnilo a vyvíjelo a bylo zavedeno..Dokonce jsem i otěhotněla,ale bohužel jsem měla v 6.týdnu trombus v děloze a o miminko jsem přišla..
Takže ale rozhodně i z jednoho vajíčka je velká šance ;)
16. říj 2013 ve 20:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek