Je tu někdo také po opu?

ajleenka
4. pro 2019

Ahoj, včera jsem byla na opu, odsáli jsme 12 vajíček a dnes si budu volat, kolik se jich oplodnilo. Je tu někdo, kdo má také po opu a čekání a nervy před sebou? Na sdílení starostí i radostí a zkrácení dlouhého čekání.

kristis
6. pro 2019

@ajleenka ahoj ja byla včera bylo 7 vajíček z 9 folikulu. Dnes volali a zatím máme 3 embrya zbylé 4 dozrali ale nevím co bude s nima. Takže pokud se nic nezmění budu volat v pondělí a transfer v úterý.

ajleenka
autor
6. pro 2019

Já jdu na transfer zítra. V neděli tam bohužel nikdo není, tak zavádíme čtvrtý den. Jsem z toho lehce nervózní, není to první ivf a vždy jsme dávali blastocystu. Jinak máme zatím 8 embryí, ale jednoho nejrychlejšího favorita.

akdar5
15. pro 2019

ahoj, tak já jsem byla a transferu 10.12 a nakonec zbylo pouze to embryo,co mi vložili,takže jsem jak na trní ...... Jak jste dopadli vy? 🙂

kristis
15. pro 2019

@akdar5 ja byla taky 10.12 mali sme jedného šampióna toho zavedli a jeden zůstal na mrazení. Jak ti je ja dnes trochu spinim a bolesti mám od transferu jak na MS. Tak doufám že to nevzdá a je to jenom uhnizdeni.

akdar5
16. pro 2019

tak nám zavedli jedno a ostatní to vzdali,takže nam nic nezůstalo a pevně doufám,že to vyjde. Tak já špinila jen ten den transferu,ale jinak ty bolesti jako na MS mám taky a přijde mi,že jsem furt taková nafouklá....Jinak jsem doma,protože moje dítě je nemocný a to je dost na palici,takže se mi hlavou honí furt nějaké věci :( Neboj, určitě to zvládnou ,ty naši bojovníci 🙂

kristis
16. pro 2019

@akdar5 určitě zvládnou já jsem taky doma v klidu v práci by to nešlo.Taky verím ze to nevzdá a dárek na vanoce nosíme pod srdcem.

akdar5
16. pro 2019

@kristis a kdy si budeš dělat test? Já si řikám,že se nechci moc těšit,aby mě to pak nemrzelo víc než si člověk dokáže připustit ,ale známe to..... Byla jsem docela v klidu,když jsem si myslela,že budeme mít na zamrazení,ale nic nezbylo :(

kristis
17. pro 2019

@akdar5 test jsem dělala včera bohužel nic. Večer pohotovosť začala jsem spinit a i krev dnes už krev takže myslím ze je konec.

akdar5
17. pro 2019

@kristis tak na test je asi brzo,ne? Tak někdy se stane,že žena i normálně krvácí,tak to poznají z krve,ne? Třeba to dobře dopadne. držím moc palce

ajleenka
autor
17. pro 2019

U nás také špatné. Dnes jsem také začala krvácet. Jsem 10 dní po transferu, tedy jakoby 14dpo a tedy v termínu menstruace. Rovnou jsem pro jistotu udělala test a negativní. Takže u nás konec nadějí.

akdar5
18. pro 2019

@ajleenka tak to mě mrzí,ale máte jistě další favority a příště to vyjde 🙂 Tak teď už začínám být nervozní.....

kristis
18. pro 2019

@akdar5 byla jsem 10.12 bohužel od nedele spinim a od včera krvácím. V pondělí jdu na krev takže tam se to ukáže zatím testy negatívne.

akdar5
18. pro 2019

@kristis a kam chodíte,jestli se můžu zeptat? my jsme u Apolináře

kristis
22. pro 2019

@akdar5 Liberec gennet