Bodavá bolest v podbříšku/pochvě v 38.tt. Může to být zkracováním čípku?

Zodpovězené
5. únor 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co může způsobovat ostrou až bodavou bolest v pochvě. Většinou se projeví, když se ve mně miminko hýbe. Ptala jsem se svého gynekologa a ten mi jen odpověděl, že to je normální.

Může to způsobovat zkracování čípku? Nebo by to mohlo naznačovat něco jiného?

Už na to trpím cca od 36.tt a teď jsem 38.tt.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud gynekolog při vyšetření neshledal žádné potíže, pak by ještě mohlo jít o potíže v oblasti dolní části zad či pánevního dna. V obou případech mohou bolesti vystřelovat až do dolní části pánve. Často jde o svalové přetížení - zvýšené napětí ve svalech.

Přeji Vám vše dobré,
Daniela Císařová DiS.
www.danielacisarova.cz
e-mail: fyzioterapeut@danielacisarova.cz