3,5letá dcera má oteklý vrchní ret. Může to být zánět zubu?

Zodpovězené
14. kvě 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám dceru, má 3,5 roku a v noci s ní už 3. den nespím. Ona mi bohužel neřekne, co ji bolí, protože se bojí. Já si ale myslím, že to jsou zuby, protože jí natekl vrchní ret. Zuby čistíme, ale bohužel z čokolády má zuby některé vzadu zkažené a vepředu bohužel půlky zubů ulomené z důvodu spadnutí. Jeden byl ošetřen lékařem a druhý ne.

Chci se zeptat, jestli mohla dostat zánět nebo něco, když to opuchá a v noci nespí a brečí.

Děkuji

Dobrý den,

pokud má takto zničené zuby, otok může být určitě způsoben zánětem zubu. Co nejdříve vyhledejte ošetření, aby se otok nezvětšil.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová