Extrakce stoličky. Je možné, že tam něco zůstalo?

Zodpovězené
29. čer 2020

Dobrý den,

byla jsem na extrakci stoličky, byla skoro celá odlomená, koukal jen malý kousek. 20 minut mě to dr. dolovala, nemohla pořád vytáhnout kořeny. Teď třetí den cítím v ráně u jazyka něco ostrého, při jídle je to nepříjemné a mám tu část jazyka odřenou.

Je možné, že tam něco zůstalo?

Jak postupovat? Nechat to třeba být a ono se to časem zatáhne?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

může to být i ostrý okraj kosti v ráně, nemusí to být zbytek zubu. Raději se domluvte na kontrolu, pokud by bylo třeba, je lepší to ošetřit teď.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová