Nateklá dáseň nad špičákem. Nevíte, co by to mohlo být?

Zodpovězené
15. pro 2019

Dobrý den,

už několik týdnů mám nad špičákem nahoře nateklou dáseň, nijak nebolí ani neprekáží, jen když na to sáhnu nebo si čistím zuby a tlačím kartáčkem. Přišla jsem na to náhodou.

Nevíte, co by to mohlo být?

K zubaři jdu az příští týden.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jen z popisu je opravdu těžko soudit, možností je celá škála. Od zánětu dásní, po poranění dásní ať už kartáčkem, jidlem, problém může být i zánět zubu, který není přeléčený a spoustu dalšího. Bohužel, takto Vám nejsem schopna lépe poradit.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová