Píštěl anebo výstupek na horní dásni. Praská a vytéká z něj bílá tekutina. Jak se toho zbavit?

Zodpovězené
23. kvě 2019

Dobrý den,

na horní dásni mám takový výstupek. Můj zubar říkal, že se tomu říká píštěl myslím. Praská a teče z toho bílá tekutina (hnis?) Dá se toho nějak zbavit? Mám ho několik měsíců a nemizí. Zubař mi s tím nic nedělal.

Děkuji

Dobrý den,
píštěl vzniká na místě, kde je zánět.Určitě by se měla řešit příčina, nedoporučuji vyčkávat.Zkuste svůj problém se svým lékařem prodiskutovat.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová