Úraz. Vstřebá se to?

Zodpovězené
2. dub 2020

Dobrý den,

potřebuji pomoct. Dcera dneska nešikovně spadla a bouchla se do zubu. Docela dost to krvácelo, zub se nekýve, ale má tam takovou podlitinu (viz.foto). K našemu zubaři se nemůžu dovolat a kdo ví, zda vůbec ordinuje.

Bude to v pořádku? Vstřebá se jí to? Neodumře jí to třeba? 😬😬

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

pokud se zoubek nekýve, nijak by se zatím ani neošetřoval. Do budoucna je ale třeba sledovat na prohlídkách, zda zub neodumře.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová