Ahoj holky moje zlaté,
to jsem tu nebyla dlouho co? Mrzí mě, ze už sem chodím spíš jako tichý pozorovatel, ale už nemám moc času na psaní článků. I já už jsem se dočkala a nastoupila do práce (samozřejmě na zkráceny úvazek kvůli Taťánčiným potřebám). A ještě k tomu do úplně nové práce, takže se učím spoustu nových věcí.🤓 Jsem tedy ráda, že tak tak stihnu obstarat Táničku, jezdit s ní po všech možných terapiích a ještě uklidit domácnost, uvařit a večer padnu mrtvá do peřin. 😵😴😄
Chvilku mi asi potrvá, než si na nový denní režim zvyknu 😊
Určitě vas zajímá, jak se Táničce daří. Snažím se občas dávat něco aspoň na Instagram, ale vy co ho nemáte jste trochu o zprávy o Táně ochuzené.🤷♀️
Taťánka se má moc dobře. Teď zrovna je tedy nemocná, ale už je bez teplot a moc se těší na děti a svoji paní asistentku do školky.
Pokud je zdravá, má se moc fajn (aspoň doufam). Teď měla moc hezké papací období. Paní asistentka ve školce ji velmi chválila, jak krásně papá. Dokonce i jídla, která nikdy do pusy nevzala. Jednou měly děti ve školce k svačině chlebík se šunkou a někteří mlsouni šunku odhodili na kraj talíře, že ji papat nebudou. Naše šmudla je hezky obešla a šunku jim z talíře snědla 😂….chápete to???? Já vůbec 😂😍🥰😂
Ani teď při nemoci nepolevila a hezky jí. Mám z toho ohromnou radost. Jistě chápete.❤️😇
Udělám tady takovou malou anketku…mate nějaké životní motto? Pokud ano, podělte se ❤️
Během svého života jsem jich měla několik. Měnily se převážně podle toho, jak jsem dospívala, získávala zkušenosti a cenné životní lekce.
Nyní je mým mottem: “Když prší, hledej druhu. Když je tma, hledej hvězdy.” 🌈✨
Myslím ze optimismus a víra v lepší zítřky je u mě celkem na místě. Tímto mottem se snažím řídit i když je to někdy těžké. 🙂 A co vaše motto? 😊
Tímto bych tento krátký článek ukončila a popřála vám krásný nadcházející květen.🌸
Vy jste holky šikovné! 😍 Ať se ti v nové práci líbí a daří ❤️
Jinak moje motto je, hlavně se z toho nepo*rat 😁
Je gratuluji k nové práci. Holčička je krásná princezna. Ať je jí brzo lépe a hurá za dětmi.
Jé to jsou krásné zprávy a moc ráda tě tu zase vidím! Tánička je šikulka ❤️
A mám ráda toto: Počítej s nejhorším a doufej v to nejlepší 🙂
Štěstí není výsledkem životních okolností, ale především vlastního rozhodnutí. ❤️
a myslim, ze to sedi i u vas ☺️ jsem rada, ze se vam dari 😊
Všechno už se stalo a stane se to znovu. A vám přeji jen štěstí.
Paráda slyšet dobré zprávy.
Mně se zatím vždycky potvrdilo, že "Všechno zlé je k něčemu dobré" ☺️ a jinak paráda, to se hezky čte, jen tak dál ❤️🍀
Všechno dobře dopadne. A když nedopadlo, tak to ještě není konec.
Tánička vypadá moc spokojeně 😍.
Já miluju tenhle: Až ti bude v životě nejhůř, otoč se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.
A často myslím na to, že špatné dny existují proto, abychom si pak vážili těch dobrých!
Tanicka vyrostla a moc jí to sluší. Ráda čtu, že se vám daří dobře 🙂🍀
Mě se líbí: "Nerecituj laciné slogany. Jsi básnířka!"
,, Když má problém řešení, nestojí za to, si dělat starosti. Když řešení nemá, starosti nepomůžou" 😉
Život je boj, tak ahoj ☺️
Holky stě šikovné 👍😘Posílám ♥️♥️♥️Motto nemám 😉
"Všechno je tak, jak je a bude tak, jak bude." a již výše zmíněný "Když má problém řešení, nestojí za to si dělat starosti. Když řešení nemá, starosti nepomůžou." Oba pro mě obsahují tolik potřebnou životní lehkost🌱
Děkuju za zprávy, já jsem zrovna ta neinstagramová 🙂. Držím palce ať se vám v práci i školce a vlastně úplně všude daří 😉. A super motta.
Nakonec všechno dobře dopadne. A*pokud to neskončilo dobře, pak ještě není konec. 🙂 Tím se řídím a ve všem se snažím hledat to pozitivní. 🙂
Jinak pokud mohu doporučit film, který je plný takových úžasných mott a nádherné filozofie, určitě koukněte na Karla Rodena v hlavní roli filmu Indián z r. 2022. Zpočátku se tváří jako blbost, ale když vydržíte dvacet minut, na konci vás dojme... a hodně toho dá. 🙂
Mam radost, ze se vam dobre dari. Tanicka je sikulka, ta prekvapuje neustale 🙂👍. A tobe preji, at se v praci dari. Je skvele, zes mohla nastoupit a vse zvladate.
To zni jako hukot, ale urcite vam to vsem prospeje, drzim palce! Moje motto je citat z oblibene knizky (bohuzel nebim jak to presne prelozit do cestiny, aby to neztratilo ten puvodni vyznam): "Gods only go with you if you throw yourself in their path." Vzdalene se tomu blizi Pliniuv citat "stesti preje odvaznym".





❤️🍀