Představte si....
Řekla jsem tomu uječenýmu malýmu dítěti: "Ondro, zlobíš, jdi spinkat!"
A on šel....
Vid...jsem z toho normálně úplně v šoku..
tak to u nas nefunguje 😂
Tyjo, zítra to taky vyzkouším!
Zkousim to denne a nic. . . Jeci to furt. A Luky prisel uz podruhe. . . Pomoooooc.
Tak pšššt nebo to zakřikneš! 😄
U nás je toto dosti nepravděpodobné...
To je nějaké nové sci-fi? To fakt u nás neplatí 🙂
Tak to moje by mi teď řekla "nech toho, nebo ti už nic nekoupím" 😎 Přiznávám, že tohle používám, ale od tříleté je to hodně vtipné 😅
@mmartinka456
@franerka
@monculais kdyby mi toto nekdo řekl, že se to stane, tak bych tomu nevěřila, prostě sci-fi...
Ale nakonec důvod k radosti to nebyl až tak velkej, jelikož se do ložnice nahrnula Alca a dotáhla ho zpět do kuchyně...takže nic, no..
Teď aktuálně chrápe Alka a Ondra řádí v postylce
@78marcela sakra to se to trosku zvrtlo😅
@mmartinka456 zvrtlo..příště až sen zázrak zase stane, tak musím upozornit to starší dítě, že tam nemá chodit.
Asi škola od babičky 😀
nj, je večer, tak nám tu vyprávíš pohádku😀
Kole - kope
To znaaaam... Eliášek bral Belince kolejnice, Beli si je chtěla stavět a tak se naštvala a zuřivě na něj "Eliáši, běž spát" a on šel...😀😀😀
@veruuu_kubesovic 😀👍
No vida, jsou rodiny, kde to funguek
Rodičovský úspěch...👏 ...porad moje rok a půl staré upovídané dítě sedí u mě na WC v rohu a svou řečí říká že mě neopustí a spát nepůjde už má prý vyspano což ukázal bezmála hodinovým řevem při pokusech znovuspani 😝..ráno v sedm odjíždím na svatbu..mě nohy jsou chlupaté ...Honzo zlobíš, jdi spinkat nefunguje
Dobrý!