Poradí mi někdo ohledně nástupu na mateřskou? Jsem na neschopence a v říjnu zavřeli moje zaměstnání(TESCO)... papír na peníze posílám do jiné prodejny ...já jsem v ochranné lhůtě takže nárok na MD mám..ale teď kam poslat papíry na mateřskou?
Ja bych poslala tam.kam.posilas papir na penize nebo na centralu
28. pro 2019
Poslala bych tam (nebo tam zavolala) kam posilas listek na penize,at ti poradi
28. pro 2019
Já si to nosila rovnou na socku, protože šéf byl kokot a prý ho tím nemám obtěžovat. Takhle bych mateřskou začala brát možná teď když končím rodičák 🤣🤣🤣🤣
28. pro 2019
Ja to mela podobne a normalne to poslala do firmy..pry k tomu neco musi dodat..
28. pro 2019
Poslala bych asi na centrálu Tesca