Sarka měla úplně to stejný. Pomohlo vysadit mléčné výrobky, veškeré cukry a mazala jsem Canestenem... byla to běh na dlouhou trať, ale povedlo se...
Já bych řekla že plíseň. Já mám dobré zkušenosti s Lamisilem. Chce to opravdu trpělivost... A jestli máte nějaká zvířata (morče,pes..) tak zkontrolovat
Dcerka to taky měla - vysadit sladké, hooodne zeleného (saláty, okurka), hylak nebo něco na střeva, mazala jsem co nejčistší zinkovou masti, aby nesvedilo, az to bylo suché, tak pak promazat. Za tři měsíce to bylo pryč. Ted se občas objeví flicek (nemoc, oslabena imunita, nebo treba hodně sladkého), hned nasadim dietu, mazu a nerozleze se to.
To bude nějaká mykoza. Jak už psaly holky výše-chce to hlavně upravit stravu a dat tomu čas.
Já bych léčila jako kvasinku. Ono to mazání je běh na dlouhou trať, kamarádka kožařka vždycky říká, že minimálně dva týdny, optimálně měsíc
U dcery takto vypadá ekzem, mazání zkoušet, já se nebojím ani kortikoidů, než aby se jí to rozjelo, něco se do toho dostalo a pododbě….
Je to projev kvasinky na pokožce. Koukni sem:
https://www.modrykonik.cz/group/6098/ nahoře tam je prispendlena moje zpráva, takový souhrn, co dělat...
Plíseň
Kvasinka, řešila jsem u syna
Syn má to samé, v menším tedy. Mažu Bepanthenem. Teď chudák skoro týden nic nejedl (nemoc) a flek úplně zmizel. Takze já to u nás vidím na cukry.



Není to pásovy opar?