Sen se stal skutečností;) Včera jsem zdárně složila přijímací zkoušku na Katolicko teologickou fakultu Univerzity Karlovy obor dějiny umění♥️ a ve 41 letech se třemi dětmi se ze mě stala vysokoškolačka🙌🙏 Jsem šťastná, že jsem ty probdělé noci a hodiny učení zdárně proměnila ve svůj sen a mám tu čest studovat tak nádhernou školu🦋 Opravdu sny se plní když člověk doopravdy chce💫

Klobouk dolů 👍
jsi dobrá a krásná k tomu.držím palce.
@pavelkamat 🙏Velká práce mě ještě čeká😉🌺
Obrovská gratulace 👍preju vše neja hlavně ať tě skola bavi😊
Gratuluju! Ale hlavně 41? Cože? Neřekla bych ani omylem, jsi krásná! 🌷
Supeeeer 🙂 Moc gratuluji 🙂
Tfuj tfuj, hodne stesti. 😉
Gratulace, klobouk dolů a hodně štěstí při studiu!! 🙂
@m.e.l
@daisymaminka děkuji moc♥️🦋🌺
Skvělá práce, gratuluju ❤️
@anitta csss víc šedin mám já ve 30 😱😀 vypadáš super! 👍🏻😉
Já už jsem vysokoskolacka čtvrtý rok a furt vymyslim co dal studovat ještě 😂
@lilian2111 ♥️🌺
