icon
1 / 1
avatar

Ach jo, proc tu nemame dm 🙈 kez by byly i online

14. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@roseinka rozumím. Bohužel je to takhle. Dřív myslím online byly a bylo na to taky dost kritiky. Leda si udělat výlet Hani a s něčím hezkým to spojit 😇

14. črc 2020
avatar

Je to ve vsech?😂Pisek

14. črc 2020
avatar

@apacheee bohuzel muzu az o vikendu, pochybuju, ze zbydou... ale treba priste 😊

14. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@natysnovec mělo by být ve všech prodejnách dm

14. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@roseinka tak to bohužel už nebude určitě nic. Většinou jsou velmi brzy pryč

14. črc 2020
avatar

Jupiiiiiiiii🥰

14. črc 2020
avatar

@apacheee nevíš jak je to s tím časem? To jako dobytím 17 hodiny začnou dm box prodávat prodavačky? Myslím, že se z toho chudiny zhroutí :D

14. črc 2020
avatar

Ten cas by me taky zajimal. Jestli mam jet nakupovat dopo nebo az v 17h 🙂

14. črc 2020
avatar

Wauu😍 My tam jdeme sice ráno, ale odpoledne tam půjdu znovu. A nebo půjdeme až odpoledne. Nemůže se stát, že by ho na prodejně dávali hned ráno???🤔

14. črc 2020
avatar

Holky myslíte, že ta 17.hodina bude pravda? Já abych tam nešla až odpoledne a nepřišla s křížkem po funuse 🤔

14. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

Holky, když píšou oficiálně od 17. Hodiny, tak by to tak být mělo. Předpokládám, že je to reakce na "nářky" pracujících, aby měli také šanci ulovit svůj box

14. črc 2020
avatar

@apacheee taky si myslím, že to udělali kvůli pracujícím. Ale dneska budou chudinka prodavačky od rána vysvětlovat, že opravdu až v 17. h 😂 a slyším i dál ... a můžete mi jeden rezervovat apod. 😂

15. črc 2020
avatar

Nevíte náhodou kolik jich tam cca dávají a jak to probíhá jestli jsou poschovavany po prodejně nobo u kasy nebo jak. Zvažuji jestli tam jít s malim synem. Díky za aspoň nějaké info

15. črc 2020
avatar

Tak čekám u nás a boxy nelzou prodávat. Technické potíže 🙄🙄🙄🙄

15. črc 2020
avatar

@denny27 u nás to samý :D už jsem to vzdala....

15. črc 2020
avatar

@mia255 já mám ještě normální nákup 😄 na kase jich má 6, já jsem 5. Jedna paní to vzdala.
Nechápu,v čem je problém

15. črc 2020
avatar

U nás také technické problémy, paní prodavačka dávala rezervační papír a snad zítra hurá pro něj.

15. črc 2020
avatar

@zmrzlinkaa to máte štěstí u nás se na rezervační papír vyprdli a mám smůlu 😭😭😭

15. črc 2020
avatar

@barcamoravcova ano, ono je to hodně o lidech, u nás v dm jsou prodavačky vždy moc ochotné.

15. črc 2020
avatar

@zmrzlinkaa taky tak. Ale můžu tam jen ráno, pokud to nepůjde,tak ho tam nechám dalším

15. črc 2020
avatar

Uz maaaam 😄

15. črc 2020
avatar

holky a bylo to narizeni,prodavacky MELY davat rezervacni listecky. 😉🙂

15. črc 2020
avatar

@vitkovakaterina jak se Ti podařilo ho ulovit? U vás se to zprovoznilo? Já mám registrační lísteček a zítra to máme zkusit znovu ☺️☺️😄

15. črc 2020
avatar

@denny27 to by mě také zajímalo, paní říkala hned ráno zavolat a zeptat se zda už to funguje a pak hned vyzvednout...

15. črc 2020
avatar

@vitkovakaterina a můžu se prosím tě zeptat co všechno v tom boxu je? Předem děkuji

15. črc 2020
avatar

Taky jsem na rezervačním papíře, zítra pro něj jdu...jsem zvědavá 😁

15. črc 2020
avatar

U nás to také nešlo...🤦Fronta snad 30 metrů...Ale paní prodavačky nám daly lísteček a ráno pro ně můžeme 😀

15. črc 2020
avatar

@zmrzlinkaa je jich více provedení koukni do dm skupiny tam už sme dávaly fotky.

15. črc 2020
avatar

@denny27 celorepublikove to spustili o pul 7 vecer

15. črc 2020
avatar
15. črc 2020
avatar

druhy takovy

15. črc 2020
avatar

Treti nemam 😃

15. črc 2020
avatar

@nikola38 díky za tip

15. črc 2020
avatar

@vitkovakaterina super, děkuji už se těším... By mě nenapadlo vzít rovnou dva 😆😃😃

15. črc 2020
avatar

@zmrzlinkaa muzes vzit. Bud das karticku a vezmes jeden a nebo nedas karticku a vezmes vic.

15. črc 2020