Dnes ještě jedna aktuální zpráva 😇
Zítra máte zase možnost koupit #dm box - veškeré info najdete v přiloženém obrázku.
Tak hodně štěstí všem, které půjdete zítra lovit, a přeji, ať jste maximálně spokojené 🍀
Je to ve vsech?😂Pisek
@natysnovec mělo by být ve všech prodejnách dm
Jupiiiiiiiii🥰
Ten cas by me taky zajimal. Jestli mam jet nakupovat dopo nebo az v 17h 🙂
Wauu😍 My tam jdeme sice ráno, ale odpoledne tam půjdu znovu. A nebo půjdeme až odpoledne. Nemůže se stát, že by ho na prodejně dávali hned ráno???🤔
Holky myslíte, že ta 17.hodina bude pravda? Já abych tam nešla až odpoledne a nepřišla s křížkem po funuse 🤔
Holky, když píšou oficiálně od 17. Hodiny, tak by to tak být mělo. Předpokládám, že je to reakce na "nářky" pracujících, aby měli také šanci ulovit svůj box
Nevíte náhodou kolik jich tam cca dávají a jak to probíhá jestli jsou poschovavany po prodejně nobo u kasy nebo jak. Zvažuji jestli tam jít s malim synem. Díky za aspoň nějaké info
Tak čekám u nás a boxy nelzou prodávat. Technické potíže 🙄🙄🙄🙄
U nás také technické problémy, paní prodavačka dávala rezervační papír a snad zítra hurá pro něj.
@zmrzlinkaa to máte štěstí u nás se na rezervační papír vyprdli a mám smůlu 😭😭😭
@barcamoravcova ano, ono je to hodně o lidech, u nás v dm jsou prodavačky vždy moc ochotné.
@zmrzlinkaa taky tak. Ale můžu tam jen ráno, pokud to nepůjde,tak ho tam nechám dalším
Uz maaaam 😄
holky a bylo to narizeni,prodavacky MELY davat rezervacni listecky. 😉🙂
@vitkovakaterina jak se Ti podařilo ho ulovit? U vás se to zprovoznilo? Já mám registrační lísteček a zítra to máme zkusit znovu ☺️☺️😄
@denny27 to by mě také zajímalo, paní říkala hned ráno zavolat a zeptat se zda už to funguje a pak hned vyzvednout...
@vitkovakaterina a můžu se prosím tě zeptat co všechno v tom boxu je? Předem děkuji
Taky jsem na rezervačním papíře, zítra pro něj jdu...jsem zvědavá 😁
U nás to také nešlo...🤦Fronta snad 30 metrů...Ale paní prodavačky nám daly lísteček a ráno pro ně můžeme 😀
@zmrzlinkaa je jich více provedení koukni do dm skupiny tam už sme dávaly fotky.
@denny27 celorepublikove to spustili o pul 7 vecer
@zmrzlinkaa jeden takovy
druhy takovy
Treti nemam 😃
@nikola38 díky za tip
@vitkovakaterina super, děkuji už se těším... By mě nenapadlo vzít rovnou dva 😆😃😃
@zmrzlinkaa muzes vzit. Bud das karticku a vezmes jeden a nebo nedas karticku a vezmes vic.



Ach jo, proc tu nemame dm 🙈 kez by byly i online