icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. dub 2024    

Moje dětské já zase jásá 😇

V #dm mají nový design kapesníčků a je naprosto dokonalý. Skoro stejnou radost jako já mají i moji kluci 😍 A tak si říkám, jak je strašně fajn, když se člověk dokáže v jakémkoliv věku radovat z takovéhle úplné blbosti 😉

avatar

V téhle edici mají i papírové utěrky, máme je doma 😁

10. dub 2024
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@krasna_neznama86 utěrky máme už delší dobu, teď jsem zase dokoupila zásobu, ale kapesníčky jsem včera potkala prvně 🙂

Ještě doufam v toaletaky 🤪

10. dub 2024
avatar

Mě mrzí, že stejný design nemají i samotné kapesníčky 🤭🤭🤭 i tento mívá dinosaury a taky jen na obrázku 😔

10. dub 2024
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@nikola38 čoveče, obrázkové kapesnicky jsem asi ještě nikdy neviděla

10. dub 2024
avatar

Já včera ulovila kapesníčky Boba a Bobka, toaletak bohužel na té pobočce nebyl, tak budu muset jinam.

10. dub 2024
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@bertoldina tak snad příště🙂

10. dub 2024
avatar

@apacheee Snad😃. Stejně asi vezmu i další kapesníčky, jsou moc hezké.

10. dub 2024
avatar

@apacheee dříve na nich byly kytičky, různé klikyháky.. často býval sklad čtverečkovaný. .. všechno bylo vyrazene jak na toaletním papíru.. ☺️☺️☺️ takže by to třeba i šlo.. ale i tak, krásné balení udělá parádu aspoň při vytahování.. mám teď taky krásný design z dm.. to maxi balení co lze jen online objednat.. ☺️☺️☺️

10. dub 2024
avatar

@apacheee Kapesníčky s potiskem bývají docela často, ale stejně do toho namázneš nudli,... Třeba vánoční kapesníčky, které holky prostě musely mít, nosí do teď, protože je škoda posmrkat Mikuláše...

10. dub 2024
avatar

@terulin takže to existuje.. a nevíš jaká značka ?? ☺️☺️☺️ Dcera je používá jako ubrousek pod svačinu, protože si věčně zapomíná velký. Tak by udělala parádu ☺️☺️

10. dub 2024
avatar

@nikola38 Když bych je chtěla koupit cíleně, tak mě o ně holky pumply ve FlyingTiger a Nanu-nana (tam jsme kupovali ty vánoční). Ale náhodným výběrem jsme měli nějaké kytičkované z nákupu v Albertu.

10. dub 2024
avatar

@terulin děkuji ❤️

10. dub 2024
avatar

@apacheee muzu se vtirnout s dotazem? Kam zmizela cokoladovo-oriskova pomazanka, bio se zelenym vickem? V prodejne delsi dobu neni, na eshopu taky ne...je ji skoda, kupovala jsem ji rada misto nutely

10. dub 2024
avatar

@bertoldina taky mám- klasické i v krabici 😁

10. dub 2024
avatar
10. dub 2024