Je to super, u nás aktivně používáno. I mnou 😂
23. srp 2020
My mame podobné akorát bez přísavky, predskolaka to baví, ovšem 3minutove čištění u něj ještě neznamená, že se vyčistil pečlivě a všude... takže dohled a dočištění je stejně nutné.
23. srp 2020
Taky jsme to měli doma. Ani nevím,kde jsme k tomu tenkrát přišli, ale na čištění zubů mě vůbec nenapadlo, že by to mohlo být 😄😄 (bylo to už bez obalu)
23. srp 2020
mame v ruzovym a nekdy na to zapomeneme ale je to pry boží
23. srp 2020
Prosím vás, přesýpají dobře? Já koupila nějaký kartáček, kde byly taky, ale ony se někdy zaseknou v přesýpání a spíš nepřesýpají.
23. srp 2020

23. srp 2020
Tak my je pouzivame nejen na cisteni zubu,ale i na cteni v 1.tride:-)
23. srp 2020
@hermanecka ty jo, začínám být zvědavá, co přinese první třída 😁
23. srp 2020
Nám ta přísavka nechce držet 🙁
24. srp 2020

Také máme