icon
1 / 1
avatar

Ráďovi takový ňamky ještě nedávám,takže bych se obětovala já 🙂

26. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@bessinka a říkám ti: Byla by to obrooovská oběť 😂

26. říj 2020
avatar

My svačíme i doma a je nás tu hodně🙂

26. říj 2020
avatar

Děti musí svačit i doma 😊

26. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zuzkasim já si říkala, že to rozhodně nazmar nepřijde 😀

26. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@maroussia přesně tak🙂

26. říj 2020
avatar

Děti by mi s tím určitě pomohly

26. říj 2020
avatar

hlavně manžel... já držím dietu a dětem moc sladkostí nedávám 😀

26. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@anecak věřím🙂

26. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@wampzee neboj, určitě by sis taky něco našla, nejsou tam jen sladkosti, ale i ovoce, oříšky,...

26. říj 2020
avatar

já se hlásím 😇

26. říj 2020
avatar

Manželovi v práci úplně zavřeli kantýnu, denně mu dělám svačiny/obědy, takže u nás by se využití rozhodně taky našlo 🙂
A já s dětmi bychom mu rády pomohly, kdyby to nezvládl sníst sám 😀

26. říj 2020
avatar

Mmm...tyhle dobroty z DM milujeme, hlavně wafle, sušenky, kapsičky 🙂

26. říj 2020
avatar

Záleží, jak je ta čokoláda velká 🙂

26. říj 2020
avatar

Já budu hodná maminka, synovi nechám vše a sebe odbydu nějakým Kinder hnusem a jinými rádoby čokoládami

26. říj 2020
avatar

Nooo, asi bych vymenila cervene vino za tyto dobrůtky 🤩 Ty jsou na nervy taky výborný 🤣😊 a klukum bych dala samozřejmě ochutnat 🤗

26. říj 2020
avatar

jsme velká rodina, takže u nás by se to snědlo

26. říj 2020
avatar

Já bych to viděla jako ideální věc pro učitelky na svačinu na distanční výuku, to ty nervy obalit fakt potřebuju😀

26. říj 2020
avatar

Já se hlásím!!!!🤣🙈

26. říj 2020
avatar

Tak my by jsme se s manželem obětovali

sticker
26. říj 2020
avatar

Tak dítě mám neškolní, ale nebojím se, že by u nás něco zůstalo "na ocet" 😂

26. říj 2020
avatar

U nas je to tak, ze holky si vezmou,nechaji babicce, dedeckovi, tatinkovi,pak si vezmou akdyz tam je lichy pocet doatanu i já 😊

26. říj 2020
avatar

U nás děti, já a určitě i přítel. Jo a babička taky 😄

26. říj 2020
avatar

Děti i my dva s manželem, do práce už nám tentokrát nikdo svačiny či obědy neposílá😝

26. říj 2020
avatar

@apacheee No tak u nás by to rozhodně nazmar nepřišlo. 3 děti by to sluply jak malinu a kdyby ne,tak já bych se obětovala 😂

27. říj 2020
avatar

já bych se obětovala, ale musela bych se s tím někam schovat, dcera má extra vyvinutý smysl na otevírání pytlíků s dobrotama 🙂

27. říj 2020
avatar

Já bych si nechala jeden balicek pro kluky a segre, která je čerstvé těhotná a chytila ten moribundus koronavirovej 😪 bych poslala ten zbytek, aby ji bylo lépe 😉

27. říj 2020
avatar

Všechno pro mě, rodina by se ani nedozvěděla, že něco takovýho přišlo 😀 😀

27. říj 2020
avatar

Ja do prace chodim, takze me by se to hodilo 😂

27. říj 2020