O tom, že v #dm mají kromě skvělé drogerie taky luxusní dobroty, už asi určitě víte. A zítra si zahrajeme právě o bednu takových dobrot🙂
Když jsem plánovala soutěž, která vás zítra čeká, tak ještě byly otevřené školy a ani vzdáleně se nemluvilo o tom, že by mohlo dojít k jejich uzavření. Připravila jsem pro vás tak soutěž, která byla koncipovaná jako "Svačinky pro děti do škol, školek a kroužků". Stačilo pár týdnů a všechno je jinak. Ale zrovna u téhle soutěže to ničemu nevadí, protože pevně věřím, že se tyhle mňamky budou hodit i tak a nazmar rozhodně nepřijdou 😀
V některých produktech, které jsou ve výherním balíčku připravené, je dokonce obsažená čokoláda, takže mám takový neodbytný pocit, že bychom my vytížené matky měly mít v případě výhry právo zabrat si několik produktů jen na obalení svých nervů 😂
Na obrázku vidíte jeden můj čistě žrací nákup a vidím tam i několik produktů, o které začneme zítra soutěžit.
A má dnešní otázka tedy zní - Kdopak by se té čokolády a různých dobrot kdyžtak ujal i v případě těch zpropadeně zavřených škol? 😎
My svačíme i doma a je nás tu hodně🙂
Děti musí svačit i doma 😊
Děti by mi s tím určitě pomohly
hlavně manžel... já držím dietu a dětem moc sladkostí nedávám 😀
já se hlásím 😇
Manželovi v práci úplně zavřeli kantýnu, denně mu dělám svačiny/obědy, takže u nás by se využití rozhodně taky našlo 🙂
A já s dětmi bychom mu rády pomohly, kdyby to nezvládl sníst sám 😀
Mmm...tyhle dobroty z DM milujeme, hlavně wafle, sušenky, kapsičky 🙂
Záleží, jak je ta čokoláda velká 🙂
Já budu hodná maminka, synovi nechám vše a sebe odbydu nějakým Kinder hnusem a jinými rádoby čokoládami
Nooo, asi bych vymenila cervene vino za tyto dobrůtky 🤩 Ty jsou na nervy taky výborný 🤣😊 a klukum bych dala samozřejmě ochutnat 🤗
jsme velká rodina, takže u nás by se to snědlo
Já bych to viděla jako ideální věc pro učitelky na svačinu na distanční výuku, to ty nervy obalit fakt potřebuju😀
Já se hlásím!!!!🤣🙈
Tak my by jsme se s manželem obětovali

Tak dítě mám neškolní, ale nebojím se, že by u nás něco zůstalo "na ocet" 😂
U nas je to tak, ze holky si vezmou,nechaji babicce, dedeckovi, tatinkovi,pak si vezmou akdyz tam je lichy pocet doatanu i já 😊
U nás děti, já a určitě i přítel. Jo a babička taky 😄
Děti i my dva s manželem, do práce už nám tentokrát nikdo svačiny či obědy neposílá😝
já bych se obětovala, ale musela bych se s tím někam schovat, dcera má extra vyvinutý smysl na otevírání pytlíků s dobrotama 🙂
Já bych si nechala jeden balicek pro kluky a segre, která je čerstvé těhotná a chytila ten moribundus koronavirovej 😪 bych poslala ten zbytek, aby ji bylo lépe 😉
Všechno pro mě, rodina by se ani nedozvěděla, že něco takovýho přišlo 😀 😀
Ja do prace chodim, takze me by se to hodilo 😂

Ráďovi takový ňamky ještě nedávám,takže bych se obětovala já 🙂