Povím vám tajemství, jo?
Už jsou na eshopu #dm 😁 zatím ne všechny druhy, ale některé už ano, takže pokud si na některý z nich myslíte, raději neotalejte, protože bývají rychle pryč 🤔
A ne že mi to vykoupíte všechno, protože jsem se ještě nedokázala rozhodnout, který chci pro sebe. Snažím se být rozumná a přesvědčit se, že mi fakt MUSÍ stačit jen jeden 😂
Já jsem trapná, já radši ten čokoládičkový 😂
@apacheee tenhle https://www.dm.cz/balea-adventni-kalendar-it-s-... brala jsem jí ho už vloni a byla z něj fakt nadšená... u nás se ty čokoládový vždy vyhodí, nikdo to nejí... a tohle puberťačka (bude jí 15) fakt užila...
A kolik jich ještě přibyde? 🙂
Už mám objednáno
Tak letos asi vyhraje Alverde 🙂 vypada to ze Balea je dost podobna lonsku, chlap zadny nechce a Trend It Up neuziju kdyz se nemaluju 🙂 tak uvidime co budou mit zitra v Klatovech :D a jeste 400 bodiku navic z aplikace 🙂
Viděla jsem již dnes na prodejně😊
Tak zrovna nedávno jsem se o tom bavila v práci že už potřebuji ty vánoční čaje 🙈🙈😂😂
@monikastelinka a jakýpak?
@triskova_v já to taky nejvíc vidím na alverde
@luciasek001 už někdo dával do skupiny, že dneska nakoupil🙂
Dětský z loňska a panský jsem kupovala loni ve výprodeji po Vánocích. Každý stal myslím 149kc, tak je letos dostanou 😁😀
@apacheee Merry Christmas ❄️
Tak mám v košíku nákup, pánský, čekám na dětský (snad bude zítra) a teď, který sobě 🙈
@ivakalinova Lancome 🥰😁
@dzejnin co ti budu, líbil by se mi, ale asi (určitě) bych za to nedala tolik peněz. Tohle z DM je pro mě pomyslný strop (finanční).
Budeš si nějaký kupovat?
Dneska už tam je i bio mňamky. Dětský jsem ještě na netu neviděla, snad bude. Ale hrozně moc bych potřebovala, jestli bude pro kočky, loni nebyl 🙀
undefined@apacheee jsem naprostý dm začátečník, nemám aplikaci ani kartičku, ale obavam se,ze některý z adventních kalendářů budu nutně potřebovat, lze je získat nějak levněji, když se zaregistruji až teď? Nejsou nějaké "uvitaci" slevy? 🙂

zrovna mě napadlo kdy bude adventní kalendář 🙂 dcera si o něj už řekla 🙂