Je to krásný. Nemám kolem sebe moc takhle dlouholetých vztahů, mám pocit, že je to čím dál větší vzácnost.
@malenka3 je to vzácnost, my kolem sebe pár kousků máme a jsem strašně ráda, když vidím, jak se spolu pořád mají krásně. Jedni naši blízcí kamarádi to mají stejně a když jsme se poznali, tak jsme vlastně byli navzájem jediný páry kolem nás, který to tak měli. A možná, že i to nás spolu hodně sblížilo...
My budeme v prosinci slavit 18 let co jsme spolu 💙Jinak Vám to moc slusi 👍❤️
My máme s mužem příští týden v pátek výročí 16let a včera jsem mu říkala, že když si vzpomenu na ty naše začátky,tak už je to snad pravěk 😁🙈 Ale včera mě překvapil, že si pamatuje moji oblíbenou písničku,kdyz mi bylo náct a já si vlastně pamatuji i tu jeho,jak mi ji v začátcích pouštěl pořád dokola 😁 A mimochodem,moc Vám to sluší,z Vás ta láska září stále ❤️
My budeme budeme mít 10 let v květnu a z toho 5 let manželé v dubnu. Zvláštní jsme v tom, že můj muž je zároveň moje první opravdová láska, našel si mě na seznamce a že jsme si hned na začátku museli projít neskutečnýmá tezkostma a přežili, tak doufám že přežijeme i nadále. Jestli si sem v něčem jistá, tak v tom, že chci zestárnout se svým chlapem.
Ahoj gratulace,jsme na tom podobně v září jsme oslavili 20 let 🙂 ...je to hodně ani nevím kdy to tak uteklo 😉
My mame vyroci 42,5 roku/ svatba/ ,chozeni 5 let a predtim jsme jeste 6 let byli spokuzaci.Takze celkem temer 54 let😅.Od nasich 15 let.🤭
To je krásné číst. Krásné výročí, Veru ❤️
Fotka je nádherná, moc vám to sluší a úplně z vás sálá láska a zamilovanost ❤️
My spolu v únoru budeme 15 let. A teda musím říct, a jsem za to ráda, že kolem sebe máme hodně párů, kteří to mají stejně jako my, že jsou spolu třeba už od střední. Vlastně tak marně přemýšlím, jestli známe někoho, kdo už spolu není.
Prvního října jsme měli "plnoletý" vztah 😃 víc spolu, než bez sebe... A začalo to internetovým forem... 🙈
@ivakalinova Děkujeme Ivčo, však vy nám s Kájou taky šlapete na paty🙂
Je to krásné, moc gratuluji 🙂 My jsme manželé patnáct let, spolu jsme šestnáct a víme, že je to "do truhly" 🙂
@apacheee jojo, my 31.10. měli 17 🙂
@apacheee Jeee Vám to sluší 😊Krásné výročí !!! My měli na čarodějnice 19 let 😊
To je jak u nás. S manželem jsme spolužáci z učňáku, dali jsme se dohromady až ve třeťáku a to až po nějaký době, co mě uháněl😁 Můj tip to nebyl. Teď 10.11. jsme oslavili 21 let spolu, 13 let v manželství. A snad nám to vydrží ,až do konce našich životů.🙂
Moc vám to sluší a přeji ještě mnoho a mnoho krásných společných let. My s mužem začali tak nějak podobně - taky nám nikdo moc nedával šanci, taky jsme spolu vystudovali (teda každý něco jiného, ale tak nějak souběžně, i když on si tu střední i výšku dodělával dálkově a při práci), taky jsem ho zprvu nechtěla a taky to spolu táhneme už přes 17 let 🙂
Škoda že jsem toho mého nepotkala dřív..jo počkat, když mě bylo 15 tak jemu bylo 8..tak už chápu, my jsme se potkali nejdřív co to šlo 🤣🤣🤣
Spousty dalších spokojených let přeji ❤️❤️❤️
To je krásný ❤️
přeji plno dalších krásných společných let😍.moc vám to sluší a fandím vám.já s 1.chlapem od 16 -skoro 9let. pak rozvod (našel si jinou). a já si pak našla chlapa, se kterým jsme 9 let teď v únoru 2022. a i když to loni bylo hustý a nevypadalo to vůbec dobře, věřím, že když jsme to ustáli, dáme to až do smrti❤držím vám, i nám, palce.
Krásně napsané ❤ taky nám tehdy nikdo nedával šanci, mně teda bylo 18... Naši si mysleli, že to on nevydrží se mnou a jeho rodiče zase že já to nevydržím s ním 😄 no a v říjnu to bylo 12 let, co jsme to spolu vydrželi 😁💕 přijde mi to, jako by to bylo včera, co jsme se seznámili a zároveň jako bychom se znali celý život
@bessinka ❤️❤️❤️
@julietta111 děkujeme! To je krásný datum, u nás se tenhle den slaví Tobíšek🙂
@apacheee Je to fajn datum 😊
@leniczka23 to jsou ti zajíčci no, nejdřív musel trochu vyrůst, abys nebyla divná 😉

@jako_mala_holka jsem se tu včera trochu dojímala 😍
A máš naprostou pravdu, je to, jako kdybychom se znali odjakživa
@julietta111 hlavně se ten den počítá s mejdanama a oslavama 😂
@apacheee To je fakt!
Krásná fotka ❤️ My za měsíc oslavíme 20 let spolu. V září to bylo 8 let od svatby. Jsme spolu od 16ti 🙈❤️
@veroniquecz jsme na tom velmi podobně, my letos taky měli 8 let od svatby🙂 Tak mnoho lásky do dalších let
@apacheee děkujeme, nápodobně 🍀❤️
krásná fotka a krásný příběh


Moc vám to sluší