icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. led 2022    

😂

avatar

Jojo a foukala skrze respirátor😂🤷🏻‍♀️

17. led 2022
avatar
17. led 2022
avatar

jo😂

17. led 2022
avatar

😁😁😁

17. led 2022
avatar

Většinou kupuju i banány a ty bývají postříkané. Takže sáhnu na banány a pak otevírám sáček. A když neberu banány, jdu si do mrazáku navlhčit prsty (jen takový typ) 😃 už se mi to několikrát vyplatilo, protože by mi asi jinak ruply nervy 😃

17. led 2022
avatar

Kdyz se lehce zatahne do strany za ucho nebo proste roh toho sacku,tak se to otevre.Asi pred pul rokem mi to poradil jeden starsi pan🤣🤣🤣

17. led 2022
avatar

@lenkabukov to bych se v Globusu na cernym moste hodne nabehala😁😁 ale v mensich kramech fajn tipy🙂

17. led 2022
avatar

To jsem já dneska, málem mě kleplo...🤣🤣🤣

17. led 2022
avatar

@anetka9 Glóbus nemám ráda 🤣 Ale takový Kauf v Jbc, který má mrazáky naproti pečivu, to je ideál 😃

17. led 2022
avatar

@lenkabukov nojooo to je pravda:D globus ma pecivo prave asi tak kilometr daleko od mrazaku🤦‍♀️😁

17. led 2022
avatar

Mě kdysi nějaká náhodná paní, když mě viděla bojovat v obchodě se sáčkem, naučila, že stačí jakoby zatáhnout za ucha a sáček se dá pěkně otevřít. Vidle mi do toho potom ale hodily některé obchody, když zavedly sáčky bez uch 😀

17. led 2022
avatar

Ajéje, kdybych napsala, jak to řeším já, možná bych dostala vyhazov i z MK🙂

17. led 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zuzkasim a to mě hodně zajímá 🙏

17. led 2022
avatar

@zuzkasim mozna tusim a letela bych asi taky 😀

17. led 2022
avatar

Známá má tip, že rozmackne kuličku hroznového vína, aby si navlhcila prsty.

17. led 2022
avatar

@zuzkasim piš🤣

17. led 2022
avatar

@apacheee
@snailice
@jarla Neblbněte🙂 Je to sice rychlé, účinné, ale naprosto nehygienické!

17. led 2022
avatar

@zuzkasim takže tak jak to dělá většina lidí 🤣

17. led 2022
avatar

@nokarkulka a já to radila staršímu pánovi u nás v obchodě 😂🤣
Musíte třít mezi prsty ( nebo táhnout od rohu k rohu)

17. led 2022
avatar

@zirafka11 to mi přijde trochu divný...nejen že pak je člověk celej zamatlanej, ale ještě ničí zboží v obchodě...no, kdyby to dělal každej..:D

17. led 2022
avatar

@nokarkulka taky tak,bylo to i v TV jak na to😊

17. led 2022
avatar

🤣🤣🤣 nektery sacky jdou dobre oddelat z boku 🤣👍 ale jinak je to za trest

18. led 2022
avatar

Díky za tento příspěvek. Včera jsem di ho přečetla a dnes ráno aplikovala radu - zatáhnout za uši do strany. A fakt to pomáhá! Super! Děkuji. Dneškem se můj život prodloužil o několik týdnů...už žádné nervy s pytlíky 🙂

18. led 2022
avatar

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/video-sac...

zatáhnout za ucho, vytvoří se trojúhelník a pak to jde snadno.
Min. týden jsem viděla v obchodě jednu starší paní, jak si olizuje šíleně špinavé prsty, pod šíleně špinavou rouškou a tak jsem ji chtěla pomoct, ale ona se na mě obořila, že snad ještě tak blbá není, jelikož si před tím urvala dva sáčky, ten první se ji protrhl.

No dnes jsem v jedné drogerii viděla mladou paní, a ta zase otevírala mokré kapesníčky, které měly jen fólii a očichávala, to jsem teda přímo zírala, to by mě teda nenapadlo👎

18. led 2022