Starter pack PODZIM 2020 🤧
Ani nevím, jestli jsem vám o tom už někdy psala, ale jestli ne, tak to byla obrovská chyba a musím ji napravit 😁
Absolutně nejlepší papírové kapesníčky na celém širém světě jsou podle mě ty od #dm privátní značky Soft & Sicher. Pro mě je to opravdu jediná značka, při jejímž používání nemám odřený nos. Nikdy. Ani při té nejodpornejsi dlouhé rýmě 😷 Navíc jsou jednotlivé kapesníčky dostatečně silné, takže se vám nestane, že si prostě a jednoduše frkáte do ruky 🙈
Zrovna teď v dm seženete tyhle supr kapesníčky v limitované edici s roztomilýma kočičkama 🙀 V balení je 30 balíčku (po 10 kapesníčcich) a stojí 59,90 Kč.
A samozřejmě nesmí chybět ani pořádná zásoba oblíbených čajů, protože zima, dlouhé večery, knížky... No, určitě to také znáte. A na doporučení jsem vzala vitamínovou kůru, která mi snad pomůže zatočit s opary, které se mi bohužel kvůli rouškam pořád nějak objevují 😢
Tak přeji, ať se vám rýma vyhýbá jako čert 👿 kříži. No a pokud vás někdy dožene, aspoň budete vědět, po čem sáhnout 🍀
Taky jsem moc spokojená s kapesníčky z DM. Nosím je ve velkém do školky a tyto kočičky už taky zaujaly místo u nás doma. Ten design DM kapesníčků je prostě super.
Doma u nás vedou tyto, lepší nejsou a když seženu s potiskem stavebních strojů, jsem nejlepší maminka 🤣🤣
Kapesníčky, toaleťáky, kuchyňské utěrky jedině z DM. Jiné už nekupujeme roky. Jsou perfektní 👌
@zzuzzocka Jo, ty jsou bezkonkurenční!
@ivakalinova přesně tak - jsou skvělý a za super ceny. Ale kdybych si z téhle trojky mohla vybrat jen jednu věc, bez debat volím kapesníčky 👏
@krtikkrtovaty tak ty musím koupit, až tam příště zavítám🙂
Jednou jsem zkusila a jine uz nekupuju.Jsou uzasne.
Tyto kapesnicky kupujeme uz roky. Jsou perfektni. Pred par dny mi prisla objednavka (motiv dopredu neni znam) a ten motiv kocek je bozi.
U nas se kapesnicky vyuzivaji i na sbirani psiho 💩, do plastoveho sacku bych to do ruky nevzala. A fakt toho hovnouse po ratlikovi udrzi i pri ridsim stavu 😀🤭
Ty kočičky jsou krásné. Akorát jsem nedávno koupila nové, bílo-černo- zlaté, tak snad jim chvíli kočičky vydrží v regálu.
U nás doma frčí kapesníky v krabičce ... Mají také nějaké super? Já zatím kupuji jedině z Rossmanna, obsahují "Soft-Lotion" a jsou fakt měkkoučké ☺️


Srovnatelné s nima je globusacká značka Jeden Tag, troufla bych si i tvrdit, že jedna fabrika různý obal. Ale na těch z dm mě víc baví obaly