Teďs to zabila! 🤣
Myslis, ze zas vsechno zavre, jo? No taky tady ted nad tim dumam, jestli radeji nemam vyrazit na nakup.
@metallico_mondo taky mám ten pocit
@vanilkacka hele, teď zcela vážně. Abych byla upřímná, tak absolutně nevím, co od nich čekat. A ta zoufalá nepredvidatelnost mi na tom vadí asi nejvíce. Ale věřím, že to co bylo posledně nás snad už nečeká. A strašně moc doufám, že poběží školy dál, protože je to strašlivé potřeba
Se hodí, ať máme alespoň Vánoční hajzlpapir, když nám Vánoce Prymula zakáže 🖕
Tak trvanlivé potraviny se taky budou hodit, toaleťák k tomu dáš jako bonus nebo bleskovka 🤣
Chci radši ty dobroty, ale vtípek dobrej. 😂
Já chci dobroty i toaleťák 😂
Radši ty dobroty

Ten toaletak uděláme si hezké Vánoce na záchodě 😂😂😂
Dnes jsem byla v DM u nás v Jihlavě a prodejna plná důchodců a co myslíte, že kupovali? Toaleťák a kapesníky. Takže já bych k tomu toaleťáku přidala i kapesníky...
Já chci toaleťaaaak 😃
Soutěž o toaleťak tady snad ještě nebyla. A navíc takový pěkný!
Já bych taky radši ten toaleťák, je boží.
DObroty a toaleťák jako bonus 😀 Vždycky, když se konečně dostanu do DM pro nějaký epesní toaleťák, jako na potvoru ho zrovna nemají 😀


Toaleťák bude lepší, dozajista se z toho po........ 😓