U nás už taky není ☹ Klidně bych ho Tobíkovi poslala 🙂
To jsem zvědavá na řešení situace 🙈😁
2. pro 2021
@ivakalinova Ivi, David sedl do auta a jel na delší vylet, tak snad sežene 🍀 ale dekuju, jsi moc hodna ❤️
2. pro 2021
2. pro 2021
u nas tento adventak taky meli. kdybys mela zajem, muzu zajet koupit
2. pro 2021
promiň, ale 🤣🤣🤣🤣
2. pro 2021
Omlouvám se 🤣🤣🤣
Mě loni Fafík sežral přes kilo cukroví ze stolu, karamel sral ještě tři dni…
2. pro 2021
@magicaetezzz chudák 😂
2. pro 2021
@janule1986 v pohodě, teď už se tomu směju taky 😂
2. pro 2021
@apacheee a co v něm bylo dobrého ?? 🤣🤦🤣
Snad Sunny nebude blbě 🤣🤣🤣
2. pro 2021

Asi je načase, aby se obětoval otec a snědl ten druhý...