Takovej ten pocit, když…
🍀 tvoje děti mají aktuálně období, že musí mít všechno a naprosto úplně STEJNĚ
🍀 všechny #dm v okolí mají tyhle adventní kalendáře beznadějně vyprodaný
A ten pitomej pes se rozhodne, že ten adveňťák sežere jen jednomu z nich 😂😂😂
U nás už taky není ☹ Klidně bych ho Tobíkovi poslala 🙂
To jsem zvědavá na řešení situace 🙈😁
@ivakalinova Ivi, David sedl do auta a jel na delší vylet, tak snad sežene 🍀 ale dekuju, jsi moc hodna ❤️
u nas tento adventak taky meli. kdybys mela zajem, muzu zajet koupit
promiň, ale 🤣🤣🤣🤣
Omlouvám se 🤣🤣🤣
Mě loni Fafík sežral přes kilo cukroví ze stolu, karamel sral ještě tři dni…
@magicaetezzz chudák 😂
@janule1986 v pohodě, teď už se tomu směju taky 😂
@apacheee a co v něm bylo dobrého ?? 🤣🤦🤣
Snad Sunny nebude blbě 🤣🤣🤣

Asi je načase, aby se obětoval otec a snědl ten druhý...