V pondělí jsem vám představovala značku #denkmit a dnešní #tip_ambasadorky bude proto denkmitový🙂
Kdybych měla vybrat jen opravdu pár produktů z #dm, bez kterých bych nemohla existovat, patřily by sem stoprocentně tyhle ubrousky proti zabarvení prádla. Zaručuji vám, že to je fakt ZÁZRAK. Stačí do pračky přihodit 2 kusy těchto ubrousků a už nikdy se vám nestane, že by se vám prádlo vzájemně obarvilo. Mám otestováno už mnohokrát a dokonce i na opravdu cenném kousku - na našem nosítku - které bylo černobílé a aby toho nebylo málo, mělo jasně zářivou červenou kapuci. Na praní horor. Ale jen do doby, než jsem zde na koníkovi vyčetla doporučení na tyto ubrousky. V žádném případě už netuším, kdo mi je tenkrát poradil, ale zasloužil by si metál. Od té doby jsem je vnutila už celé širé rodině, mnoha kamarádkám, známým… A víte co? Po jednou vyzkoušení je kupují všechny!
A co vy? Znáte je? Používáte?
Pridávam ku každému praniu,nikdy nesmú doma chýbať 😉
Používám, musím mít doma zásobu😀 do barevného dávám dva, do bílého a světlého jeden.....
@deaneira29 A stačí to? Já jsem asi srabík a vždycky jsem ten návod dodržela🙂
@zlataberta Děkuju za přidání se do klubu🙂
Znám, používám. A jsem prase 😂, protože díky nim kolikrát smíchám prádlo, které bych k sobě normálně nedala a to jen proto, že mám třeba jeden červený kousek a nemám ho k čemu hodit, tak spoléhám na papírek 😂 ještě nikdy mě nezklamal.
@apacheee úplně stačí, dva dávám jen když peru něco úplně nového
Taky dávám jen jeden, ani jsem nevěděla, že se mají dávat dva 🙈
@deaneira29 díky, tak já se třeba příště zkusím odvázat a budu rebel s 1 ubrouskem🙂
Ony se mají dávat dva jo? 😂 Asi začnu ty návody číst 😂
taky mám a používám... dávám jeden. Když jsem dala dva, tak jeden byl barevný a druhý zůstal téměř neobarvený. Tak šetřím 😀
Znam,ale jeste jsem nepouzivala..to jako fakt muzu k bilemu pridat treba i cernou mikinu?🙂
Používám už několik let. Dávám k různě barevnému prádlu a proti zašednutí k bílému prádlu.
Taky davam jen jeden.Jen kdyz peru nove rifle tak dva.
Taky mě zajímá jestli teda mícháte bílé i barevné.
Používám už dlouho a dávám taky jen jeden. 😊
@mastik Micham, hlavně dětské, peru vše dohromady a vždy ok 😉
Používám pravidelně a nejlepší věc, musí být doma.
Ani nevím, že je v DM mají 😁 děkuji za cenou informaci 🙂 snad je seženu i u nás
Vůbec neznám a ani mi nikdy nějak nechyběly. Peru světlý a tmavý zvlášť. A pak barevný a to je většinou to dětský. No a nikdy jsem neměla problém.
Hlídám si jen nový kousky. To pak stačí přidat ocet a je to ok.
Znám a používám už dlouho, jsou super 👍. Taky dávám jen jeden a v pohodě. A ještě jsem nadšená z těch bělících, bez těch se neobejdu😉
Používám už tolik let, nejlepší pomocník, vážně!
Už bez nich neumím prát 😁
Znam a pouzivam uz dlouho. Jine bych uz nikdy nekoupila ☺ A davam nekdy jeden,nekdy dva,podle pradla.
Dlouho jsem používala konkurenční, ale teď už používám Denkmit a jsem spokojená. Většinou dávám jeden, když mám nějaký hezčí kousek, tak dám raději dva. Skvělá věc, která mi doma nesmí chybět.
Miluju je.... Dokonce mi pomohly, když se mi obarvilo úplně nové triko, tak jsem ho v přála s nimi a je zase jako nové 😍
Ne, nepoužívám. Dostala jsem jednou v DM vzorek na vyzkoušení. Vyzkoušela. Papírek zůstal čistý a světle růžové trička flekaté od tmavšího. Kamarádka mi poradila přidávat ocet, což je vlastně ustalovač barvy, a od té doby nic. Nezabarvené, žádné fleky, ...
Nicméně já třídím na tmavé, světlé (různé ty růžovky, fialovky, ... prostě holčičí), tmavé, funkční (peru zvlášť) a manželovo pracovní 🙂
Neznam, ale urcite vyzkousim. Dekuju za tip. 😊
já jsem na nich závislá 😀 😀 co je používám, tak na prasáka jsem schopná vyprat dohromady černý s bílým 😀

Používám pravidelně, ale dávám tedy jen jeden 😉