V tomto týdnu jsme v dm skupině pomyslně oslavily krásné číslo - 2222 uživatelek ❤
Mám velkou radost, že je vás tu tolik, které máte "déemko" rády a jsem moc ráda, že pro vás můžu připravovat tolik krásných soutěží a dělat vám radost 🍀
Možná, že už víte, že každý měsíc odměňuju jednu aktivní maminku ve skupině pozorností z #dm sortimentu, ale ještě jste nevěděly, na jaký dáreček se můžete těšit za měsíc říjen 😀
Tak, teď už to víte, a doufám, že mě nebudete proklínat, protože jakmile jednou ochutnáte, tak příště už neodoláte - oříšková pomazánka v bio kvalitě (od privátní dm značky - dmBio) 🎁
@chocomorocco tak příště no. Já takhle vždycky pro něco jdu a samozřejmě to nemám, že jo😂
@apacheee tam se člověk snadno nechá unést a zlákat jinými věcmi 😁
@chocomorocco jo to jo, já to mám na jednu stranu "blbý", protože fakt poctivě čtu veškeré zprávy a doporučení ve skupině. Ale na druhou stranu jsem díky holkám objevila TOPky, o kterých jsem neměla ani ponětí
jéé, ta je skvělá
Jo tak tuhle “nutelu” kupujeme už asi 8 let a je bozská (dřív teda od allnatury, dnes Dm).
Proč jsem to nevěděla o par hodin dříve 🤦🏻♀️
Ještě před týdnem jsme ji měli doma...je božská 😍
Tahle je skvela!!! Jinou uz nekupuju.
Tak to ja právě vůbec nesmím kupovat, protože ji pak sezeru a když na to přijde jiný člen rodiny, tak ji sežere on, takže jsem vlastně naštvaná taky 😁 kupuju tedy občas 😉
Pokazde jsem v DM a rikam si, ze jsem chtela jeste neco. No jasny, ze jsem chtela tuto pomazanku. Jsem proste hlava derava. Takze si ji pisu na seznam. Diky za pripomenuti 👍❤️
Tu miluju. Ale kvuli cene ji kupuju jen obcas. Skoda, ze bez dm tu nenam byt jak aktivni. 😁


Pro tu jsem si už šla a samozřejmě jsem nakoupila a na pomazánku zapomněla 🤣