Včera jsem úplnou náhodou rozklikla písničku a zamilovala se do ní na první poslech. Od té doby jsem ji slyšela asi 100x a umím ji nazpaměť 😎
O interpretovi jsem nikdy dřív neslyšela, soutěž Eurovize nijak nesleduju, ale strašně moc tomu klukovi fandím, aby se s touhle božskou písní dostal do finále. A v písni trochu slyším mé milované Queeny 😍
A na živo je taky skvělý 😊 Loni v létě vystupoval u nás na Colours of Ostrava a moc se nám líbil.
Tak musíš ve čtvrtek držet pěsti ať nám Adam postoupí, konkurence je veliká. 😒 Já Eurovizi sleduju teda hodně, takže písničku už 2 měsíce znám a moc se mi líbí. Možná akustická verze ještě malinko víc. On je prostě famózní.
https://www.youtube.com/watch?v=18IUIkr_FzUTý jo, peckovní písnička, slyším poprvé, ale super!
Vyhral superstar jeden rok ne? Ja teda jen vim, ze je bracha Radky Pavlovcinovy 😀 ze ma ted takovyhle pseudonym, jsem netusila.
Už v Superstar ostatní naprosto prevysoval...písnička je skvělá, sedí mu.
Pro mě to má trochu "Jordan Haj vibe": a moc se mi to líbí.
Krásně si z hlasem hraje super 🤩
Pisnicka je krasna a zpevak ma nadherny hlas 😊