Vsadím se, že ubrousky z krabičky vlevo znáte snad všechny. Osobně považuji tenhle produkt za jednu z těch úplně největších TOPek v celém #dm - tyhle ubrousky jsou totiž zázrak, díky kterému se můžete úplně s klidem vybodnout na třídění prádla a prát spolu snad všechny barvy 👏
Krabičku vpravo jsem teď nově testovala na vaše četná doporučení. Tyto ubrousky slouží na vybělení prádla a vrací zašedlému oblečení zářivou bělost. Zatím mám za sebou jenom první testování, ale dojmy jsou super, opticky se naše bílé kousky z šatníku vážně hezky rozzářily.
A co vy, znáte aspoň jednu z těchto krabiček? Pokud ano, hoďte mi prosím 👍 lajk, ať vidím, zda tyto zázraky už znáte. A do komentáře se klidně podělte i o své zkušenosti 🙏
Používám více levou a je defacto v každé pračce a pravou krabičku použiju občas na závěsy a záclony 😊
Ubrousky proti obarvení jsou super. Když peru něco nového červeného, dávám dva. Jen pokud se mi, během praní, schová pod gumu u dvířek, tak nefunguje
Používám oboje. A tím jsi mi připomněla, že ty na vybělení mi docházejí. Děkuji za připomenutí 😉
Ja snad ty belici vyzkousim. Ale nic moc si od toho teda neslibuju. Kdyz ve stejne pracce peru pomerove 2x totalne zapraseny humus z dilny, 1x jemne barevne a teprve poctvrte bile pradlo, tak jsem dost skepticka...
@wikki07 já je proto dávám do pracího pytlíku 😉
Zkusila jsem na vybělení prádla a za mě nic moc, chtěla jsem vybělit zažloutlé prádlo a vůbec to nepomohlo( asi to zažloutlo od opalovacího krému),ani zašedlé kousky to nevybělilo
@martinka0209 davam jich vic a některý kousky to rozzářilo, zvlast bavlnu. Záleží na materiálu. Ale jeden rozhodne nestaci
@jijulka já jich taky dala víc (asi4)a žádná změna a bavlněné trička taky nic,čekala jsem od toho teda víc
Většinou mi ubrousky proti zabarvení pomáhají na vše. Ale jednou nepomohli a do červené mi pustilo tmavě modré triko. Oboje bylo nové a dokonce přeprané v octové vodě. Ubrousky na vybělení mám a řekla bych, že působí spíše jako prevence. Zašedlé ponožky zůstaly zašedlé. A jinak do pračky dávám 3-4 ubrousky. Záleží na množství prádla.
Pouzivam oboje uz radu let. A spokojenost. Ale na zasedlost u ponozek, tricek ...pouzivam takovy ten sacek.Zrovna ho tu nemam, ale je podobny jako ty belici ubrousky, jen je to sacek.
Používám oboje, možná víc ty na bílé. Ale ještě víc to bělení v prášku ☺️
Neznám a děkuji za doporučení.
Zaprala jsem růžové triko, je nějaká šance mu vrátit jeho původní barvu? Nebo ho rovnou vyhodit?
@annama maji jeste treti ubrousky na "omylem obarvene pradlo" ale osobni zkusenost s nimi nemam.
Pouzivame ty na barevne do kazdeho prani, protoze teidit fakt nehodlam 🤭😅 Snad jen jednou se nam stalo, ze holky kalhoty pustily do sebe vzajemne barvy (tmave nohavice a svetly pas), ale jinak jsem si nehod za tu dobu pouzivani nevsimla, takze za me spokojenost 😊
Ani jedno neznám. 🤷
Pokud chybí doma ubrousky proti obarvení, tak neperu!!! Na bělení jsem měla jen jednou, taky dobrý👍
Znám oboje a ani jedno není žádný zázrak. I přes dva ubrousky v pračce se prádlo zapralo. Jinak, co peru, tak se mi snad nikdy nestalo, že by se něco obarvilo. Až s těmi ubrousky. Po vybělovacích taky nic moc. Na sluníčku se bílá vybělí líp než s ubrouskem.
Ale pro dobrý pocit, proč ne 🙂
ty jo to vubec neznam, to budu muset zkouknout
Znám, skoro nepoužívám. Mamka je teď začala dávat do pracího sáčku, protože jí ucpaly odtok a za opravdu pračky dala nemalou částku. Podle mě jsou super pro lidi, kteří nemají týdně moc prádla, u běžné rodiny s dětmi jsou úplně zbytečné.
Ja pouzivam oboje. U toho bileho to zpět barvu nevrati ani zasle pradlo nebude zpět bílé, na to ubrousky podle me nestačí. Pouzivam je na projasneni, pouze jeden kus, kdyz mam min pradla tak i pulim.
Neznám. A zrovna tu na bílé potrebuju! Díky za tip

pouzivam oboje