
Pěkný nápad 🙂
Tak ten je teda úžasný!!! Taky jsem ještě nikdy takový dort neviděla, ale je fakt luxusní! 🙂
super! Moc krásný a bezvadný nápad!
Krásný dortík 😉
wow, to je fantazie! Ten bych si nechala líbit i pro sebe, miluju lentlky 😀
tak to je mazec 😀 dala bych si říct 😀
@kacenka03
@antarres
@red.miky
@martinka87
@valonika
@luciasek07 Holky to dělala kamarádka a já ho budu chtít pro malouemoticon moc se mi líbí ta jednoduchost
je nádherný
Teeeda, ten je úžasný!
bombózní
Nádhera.. zas něco jiýho než ty věčný marcipánový (i když ty jsou samozřejmě taky krásné🙂 )
@brusinka.pusinka je krásnej.. já už ho viděla na různých stránkách a s lentilkama se dá fakt kouzlit🙂
Luxusní kousek!!! Můžu se zeptat jak přidělala ty lentilky nahoře?
tak to je pecka 🙂 fakt je suprovej 🙂
no to je nadhera
@alenv je to možné také určitě hledá inspirace.-)
@tkackac jsou na drátkách🙂 přidělané🙂
už se těšíme až bude v červenci doma 🙂
šikovná maminka 🙂 Je nádhernej.
@kooblich jéé já ho dělat nebudu 🙂 ale je krásnej to jo🙂
LUXUSNE FAMOZNI🙂
dokonalej dort...vypadá úžasně...na sladký moc nejsem, ale do tohohle bych se zakousla
super,ten bych možná zvládla i já :D
@mandulka určitě jo já si ho nechám dělat slavíme po návratu z dovči tak nebudu se přeci honit😀 pak už pofrčím do práce😀
@brusinka.pusinka To bude popraskaných lentilek, než se to přidělá na drátky a těch krabiček lentilek 🙂. Nádhera, fakt.
super
@tkackac ani né říkala že když drátek nahřeje tak to jde jak po másle🙂 a co už lentilek bude dost však marcipán není také levná zaležitost🙂
To je nádherný!
@brusinka.pusinka To mě s tím nahřátím nenapadlo. Děkuju za radu. Je pravda, že marcipán je drahej taky pěkně. Ale tohle je opravdu nádhera. Přemýšlím, zda ho neudělat někomu taky. 🙂 - opravdu super. Pak dej vědět, jaký měl úspěch u vás.
tak ten zksuím taky vyrobit
To je dobrý..tento víkend vyzkouším.-)))
To je super nápad. Taky takový udělám Sofči za 14 dní k svátku. 😀
Já ho asi taky zkusím...marcipán dělám sama a je jako kupovanej 🙂
dobrý den, mohu si ho půjčit a udělat dcerce k narozkám ??? ten nápad je luxusní 🙂 to je asi jedno co je pod lentilkama ne ? nebo to je potažené marcipánem a na něm přidělaní lentilky ? Myslíte, že by to šlo i popatlat krémem a těsně před odhalením polepit lentilkama ??
@p.vojarova klidne,me to neva.nakonec jp upece prababicka a pod lentilkami je pudinkovy krém.Už se na něj také těšíme.at se povede a ať se líbí.😵
díky moc 🙂))
právě mně dělala k 1 narozkám moje mamka motýlka, tam byly taky lentilky 🙂
@p.vojarova 🙂
Nádhernej dortík inspirace na další narozeniny 🙂
Krásnej, takovej jsem ještě neviděla, skvělá inspirace do budoucna kterou určitě děti nepohrdnou 😉
@lima
@zvaskova U nás už lentilky nakoupeny 🙂 za měsíc už budeme tvořít🙂
@brusinka.pusinka Tak neujídat !! 😀
dort je pěkný, dělala jsme ho také, ale hodně mě zklamal ☹ lentilky se nedají krájet nožem, sehnat krásné barvy lentilek je taky celkem problém- hlavně i v mega lentilkách je pár barev a odstíny nejsou nic moc. Už bych ho znovu nedělala.
@brusinka.pusinka pokud můžu trochu radit, tak ty lentilky tam dej až tak nějak na poslední chvíli, jinak potečou a nebude to hezké, obzvlášť teď v létě, jak je teplo. To jen, že dorty docela dělám a s lentilkama tu zkušenost mám. Takže pokud půjde pod lentilky krém, tak pak lepit těsně před, nebo dát potahovku a každou lentilku lípnout malinkato medem, případně jedlým lepidlem. Tak ať se povede
Mates díky jasně že je tam dám až těsně před podáváním dortíku .-) to mi bylo jasné že barvičky pouští...🙂 stejně než řeknu svec bude po dortu😀 a dám je nejak souměrně aby se dal pěkně porcovat.-)
super!!!
Nádhera a skvělý nápad!!! 😀
jednoduché a přitom moc hezké, miluji všechno duhové. ale jak už tu někdo zmiňoval, já bych na ozdobu lentilky nepoužila, krémový potah na nich barvu rozpustí... já bych to asi neriskovala a když už, lepila bych lentilky čokoládou...
Já ho budu dělat teď v týdnu a polejvám bílou čokoškou a lentilky lepím jedlým lepidlem co se používá i pod jedlý papír .... ale to je jen má verze, aby se lentilky neroztékaly ... tak hodně štěstí s krémem 🙂
jeee to je bomba, bych to ozobala driv nez mala 😀
Koukám, s těma roztečenýma lentilkama to tu už někdo psal, nám se to kdysi stalo, dělali jsem dort panenku, sukně byla z bábovky a ozdobená právě lentilkama, jenže dotyčná tam ty lentilky nasázela den předem a druhej den to obrečela, dort byl zničenej ☹
Tak ten je vážně parádní- miluju lentilky 🙂
tak to je asi nejhezčí dort co jsem kdy viděla.
moc krásný : ) to vidím poprvé 🙂