Holky prosím které jméno se hodí víc ke komplikovanému příjmení Pszczolka ( čte se Pščolka) Patrik nebo Sebastian?
za mě Patrik 🙂
Sebastian. Mít dvě "P" za sebou je na poprskání sebe i lidí okolo 😀
Patrik 🙂
Patrik 🙂
Sebastian. Mě nejde přes pusu to P.P. navíc mi Patrik k danému přijmení přijde hrozně tvrdý.
Sebastian 🙂
taky Sebastian 🙂
Patrik😉
Já bych dala Sebastiana 🙂 taky mi přijde že ty dvě P po sobě zní hůř i se to hůře vyslovuje..
Sebastian
Patrik..🙂
Sebastian 😉
Sebastian🙂
Sebastian 🙂
Sebastian
Sebastian 😉
Sebastian...
taky bych dala Sebastiana🙂
hlasuji pro Sebestiana 🙂
Sebastiana 🙂
taky si myslím, že sebastian. patrik je dost krkolomné na vyslovení s tím příjmením hned v zádech.
Já bych nedala ani jedno,to se neuražte.S příjmením si ještě užije,k tomu bych volila úplně obyčejné české jméno,Jan,Jakub nebo podobné a ne jméno,které obsahuje R nebo Ř a nebo je dlouhé....V první třídě se ani nepodepíše☹
Sebastian 🙂
Za mě Sebastian. S Patrikem mi to nejde vyslovit 🙂
Sebastian
Sebastian, ty dve P za sebou jdou podle me tezko vyslovit.
Holky vy jste mi teda daly, já nejdřív uvažovala o Sebastianovi, byl to favorit, ale pak se mi to zdálo dlouhé, a Patrik i když krkolomnější tak bylo kratší. No a vidím že Sebastian vítězí 🙂
Sebík
Patrik