Tak já nic takového nezkoumám, nic na sebe nepatlám. A to ani krémy. Vrchol patlání je měsíčková indulona. Líčení minimálně. Mě to nebaví dávat dolů. 🙈
@gracinka7 koukám, že jsme stejná krevní skupina😎
@denikzaslouzilemamy lesana hadr 😂🙈
Pls, co je to beauty tutoriál??? 🙈
Asi tak a trvá to max. 10 minut 🤣🤣🤣. Já se s tím hrabu hodinu a v závěru to stejne všechno sundám, co taky trvá hodinu 🤣🤣🤣
Jo, jednu dobu jsem zkousela liceni podle ruznych tutorialu, a jeste ani jednou se mi nepovedlo dostat kyzeneho vysledku 😀 vypadam pak jak kasparek
No, mne překvapí, když pak výsledek sledující tyhle tutoriály potkám ba ulici 😅 A upřímně doufám, že mi dotyčná z čela nevyčte, jak propočítávám, jak dlouho jí to trvalo a kolik času sebere to z obličeje umýt.
A jak asi vypadá bez toho nánosu.

Mám doma jen řasenku, takže ty tutorialy by mi byly úplně k ničemu. Jednou jsem kousek jednoho viděla a u 90% věci netuším, k čemu jsou 🤣