Úplně mimo téma, prosím Vás, řekněte mi, že nejsem jediná, kdo prostě ty beauty tutoriály nechápe. Já mám snad plechový ruce nebo co, ale všechno, co vypadá easy peezy, je pro mě tak jednoduchý, jako udělat stojku. Čili-že nereálné.
Asi bych měla poděkovat Bohu, že mi nadělil něco jinýho, na druhou stranu bych si občas přála, aby se něco, co vytvořím, trochu, alespoň trochu podobalo originálu😁
Btw, zhruba takhle to dopadne, když následuju tutoriál na volume. 🤓
Tak já nic takového nezkoumám, nic na sebe nepatlám. A to ani krémy. Vrchol patlání je měsíčková indulona. Líčení minimálně. Mě to nebaví dávat dolů. 🙈
@gracinka7 koukám, že jsme stejná krevní skupina😎
@denikzaslouzilemamy lesana hadr 😂🙈
Pls, co je to beauty tutoriál??? 🙈
Asi tak a trvá to max. 10 minut 🤣🤣🤣. Já se s tím hrabu hodinu a v závěru to stejne všechno sundám, co taky trvá hodinu 🤣🤣🤣
Jo, jednu dobu jsem zkousela liceni podle ruznych tutorialu, a jeste ani jednou se mi nepovedlo dostat kyzeneho vysledku 😀 vypadam pak jak kasparek
No, mne překvapí, když pak výsledek sledující tyhle tutoriály potkám ba ulici 😅 A upřímně doufám, že mi dotyčná z čela nevyčte, jak propočítávám, jak dlouho jí to trvalo a kolik času sebere to z obličeje umýt.
A jak asi vypadá bez toho nánosu.

Mám doma jen řasenku, takže ty tutorialy by mi byly úplně k ničemu. Jednou jsem kousek jednoho viděla a u 90% věci netuším, k čemu jsou 🤣