Holky prosím napište mi recepty co budete zítra vařit na zelený čtvrtek ze špenátu,potřebuju inspiraci děkuju a pošlu ❤️
Špenát, uzené, 🥔 knedlík
17. dub 2019
Těstoviny se špenatem a tuňakem😊
17. dub 2019
Loni jsem dělala palačinky s listovým špenátem, slaninou/šunkou a sýrem, zapečené v troubě se smetanou.
17. dub 2019
Já si dám do smoothie čerstvé kopřivy 🙂
17. dub 2019
spenatovy quiche 🤗
17. dub 2019
Palačinky😉
17. dub 2019
Jediné,co budeme mít zelené k jídlu,bude hrášek v zapečených těstovinách😂
17. dub 2019
Kuřecí roládu plněnou špenátem.
17. dub 2019
Špenatovou polévku
17. dub 2019
Taky právě přemýšlím, co zítra uvařit zeleného. Jinak ze špenátu si dělám nejčastěji zeleninový salát nebo polévku.