icon

Holky prosím napište mi recepty co budete zítra vařit na zelený čtvrtek ze špenátu,potřebuju inspiraci děkuju a pošlu ❤️

avatar

Taky právě přemýšlím, co zítra uvařit zeleného. Jinak ze špenátu si dělám nejčastěji zeleninový salát nebo polévku.

17. dub 2019
avatar

Špenát, uzené, 🥔 knedlík

17. dub 2019
avatar

Těstoviny se špenatem a tuňakem😊

17. dub 2019
avatar

Loni jsem dělala palačinky s listovým špenátem, slaninou/šunkou a sýrem, zapečené v troubě se smetanou.

17. dub 2019
avatar

Já si dám do smoothie čerstvé kopřivy 🙂

17. dub 2019
avatar

spenatovy quiche 🤗

17. dub 2019
avatar

Palačinky😉

17. dub 2019
avatar

Jediné,co budeme mít zelené k jídlu,bude hrášek v zapečených těstovinách😂

17. dub 2019
avatar

Kuřecí roládu plněnou špenátem.

17. dub 2019
avatar

Špenatovou polévku

17. dub 2019