Všechno splňuju 🤣
Nemam zavarovacky a igelitky nesnáším 😉. Ale uz mi teda neni 30 ...
taky mam vse.. Mozna zavarovacky maji vsechna vicka.. 😀 Ale jen mozna..
Mám zavařovačky s víčky, ale pro změnu plastové krabičky kdesi ztratily víka 🙂
Taky mám vše, ale zavarovacky nemá víčko ani jedna, tyto sklenice nesnáším. Ale táhne mi na 50🤣🤣🤣
Také splňuji vše😄
S přibývajícím věkem se to bude zlepšovat - já splňuju 4 a 6. 😂
Mam vse, jupiiii :D. Teda suplik s kabelama nemam ja, ale ma ho manzel :D.
Mám body 3 a 5 tam už se to tedy lepší. Nikdy jsem zavarovacky bez víčka neschovavala, a doklady a kabely třídním pravidelně 😂 a bod 4 počítají se papírové tašky v další papírové tašce? 🤣😂🤣
Tyjo, já už zas nic z toho nemám... Pravda, je mi 40+. Ale tak naděje pro ty mladší z vás. 😀
Bože, všechno mám a šuplík s kabelama nenávidím 😂
Hlásím se k 1, 5, 6 😀
Nemám ani jedno, je mi 42 a to mám děti 3 a 6 let😁
Mě tam chybí suple plně vitaminovych doplňků stravy a ušní tinitus, to mám k třicítce já.
Všechno mám a jelikož manželovi je už taky přes třicet, tak to máme dvojmo 😅
Táhne mi na 40 a nemám už nic z toho 😂😂😂.
35 rok roku a nesplnuji diky bohu ani jedno
Splňuji všechno, je to v pořádku 😆
Mám vše (až na suple s kabelama, ale manžel má dve... takže vlastně jedno spadá na mě)
Ještě mi není ani třicet a mám vše.. Kde je chyba 🤨🤔
Kromě zavařovaček mám vše
40+ a splňuju body 4 a 6 😀 pobavilo..

mám všech 6.. jsem stará! 😂