Dnes jdu s dotazem. Jarní boty pro děti objednáte z internetu? Pokud budou obchody opravdu zavřené do polovina dubna, asi nám nic jiného nezbyde, že? A navíc, po uvolnění karantény to asi bude všude dost plné.
Asi letos nepůjdeme do celoročních, zkusíme rovnou ze zimních do "botasek". Jaké značky byste mi doporučili? Teď měla Emička zimní Froddo a ty jsou super. Nemá širokou nahu, má lehce zvýšený nárt akorát. Spíš bych řekla, že má nožku drobnější 🙂
A bf nebo ne-bf? dcerky mají obě drobnější nohu a nosí Filii, případně bobux. Pokud chceš bf botky doporučuju změřit délku i šířku a pak vybírat dle rozměrů. Klasická obuv nikde šířku změřenou většinou nemá 🙂
Ano už jsem objednala. Stejnou značku i řadu, ale o číslo větší. Podle rozměrů bude sedět. DD step 018.
@mia255 ráda bych kompromis nebo bf 🙂
Ja je ani objednat nemůžu😂
Nicméně na to chladnějši jaro nosily kožene Nike ocenila jsem je hlavně když chodili do školky.Letos je už nechtěji tak nevim jake si vyberou ale zkusime asi decathlon ( pokud se tam ještě do léta dostaneme)
@ivakalinova tak pro mladší dcerku mamé tyto: https://www.littleshoes.cz/detske-jarni-boty/bo... . Já si obecně nemůžu Filii vynachválit, vydrží opravdu vše se ctí a většinou pak ještě poslouží někomu jinému v moc dobrém stavu
Celorocky jsem obema koupila uz koncem unora a na tenisky se chystam v dubnu. Nakupuju pres net a barefoot.
Filii
Za nas super Fare, Befado a prekvapive i H&M, takovy ty klasicky tenisky. Podrazka uzasne ohebna. 👍👍
Holky a nevíte jak Geox?
Tyto
Já furt tajně doufám, že jim budou ty nové z podzimu 😁😅 staršímu si myslím, že ano, mladšího nevím....tam asi nezbude nic jinýho než objednat....
geox nejsou ani bf ani kompromis. Tvrde, neohebne, kulate….
Hlavně nízké a ne kotníkové,ty už moc neuzijete
@mia255 aha, já je právě nikdy neměla v ruce. Sakryš, to bude práce 🙏
@michalusenka jojo, chtěla bych něco nižšího. Nechci kupovat boty kotníkové na 14 dní 🙈
obě děti nosí Beda boty a spokojenost, Domča má normální nožku, Sofí širší a oběma sedí pěkně.., na zahradu atd.. jsem ji ještě pořídila Keen Chandler cnx, ty jsou také fajn, hlavně se dají i vyprat.. hodně maminek je kupuje... Na léte od této značky kupuji i sándálky..
https://www.neobuto.cz/ na těchto stránkách mají rozdělené tvary nohou a poté podle toho je pak možné vyfiltrovat boty, které se hodí přímo na daný typ nohy
@ivakalinova mě se právě vždy strašně líbily, tak jsem šla kouknout a design krásny ALE jsou prostě tvrdé a špičaté :(
Jaké má Emča rozměry nožek? A nejlépe i s fotkou kvůli nártu, tvaru prstů, patě a kotníku. Pak není problém poradit konkretní značky. Já kupuju BF a zásadně na netu. PS: Froddo flexible už ani za kompromis není považován. Ale mají novou BF řadu, ale až od velikosti 27.
Na netu boty objednávám vždycky, takže jsme teď měli objednáno a do dvou dní také doručeno na jaro i na léto🙂 👍
@mia255 jop, má zimní chlupaté 26 tak akorát, takže jsem oboje vzala 27 a místa tam má hodně=) nepředpokládám, že by mu to poskočilo o tolik, ono ty letní mají trošku jiný tvar než celoročky, které jsem brala taky, takže jsou sice stejná značka i velikost (ty 27), ale přesto ty letní o fous větší. Tak snad :D Beru jen značku beda, sedí mu nejlíp, a jen prostě měním barvy a velikost. jak beru už poněkolikáté to samé, tak už cca vím, jak mu které sedí🙂
A na jaro má ted Domča, tyto Jonap.. Moc si je oblíbil.., dělají je i pro holčičky a i ve verzi slim
I Geox prodává boty měkké a ohebné.
Já chci zkusit Beda, nebo Bundgaard
Tak zůstaň o Froddo, nebo D.D.Step, Filii. Určitě ne Fare z obrázku, klasiky jsou hrozné, šíleně tvrdé a bare by asi zase byly široké.
Mne na dceru vzdy vyhovovaly Superfit.
@aemmi to byl první stažený obrázek. Fili určitě ne 🙂
@ivakalinova Proč ne Filii?
Kupuji většinou bazarové BF na facebookovem bazarku. Normální boty bych bazarové nekoupila, s BF nemám problém a vždy jsem byla spokojená.
@ivakalinova proč ne Filii?e fakt přijdou jako nejkvalitnější boty a největší "drzaci" co jsme kdy měli
@mia255
@aemmi Emička je 2x zkoušela a moc jí neseděli. Tak to přes net nechci riskovat. Každopádně, přemýšlím, že vezmu třeba dvoje/troje a jedny vrátím. Večer o tomu musím sednout 🙂
@aemmi
@mia255 holky, chyba, já napsala Filii, ale myslím Fare (viz ztazeny obrázek) 😅🙏
@ivakalinova opravdu zkus malé nejdřív změřit délku a šířku. K délce přidej cca 1cm -15 mm(záleží kolik snese nadměrek) a k šířce stačí pár milimetrů at se vleze ponožka a noha není utlačovaná. A pak ještě zkontroluj, zda nemá dominantní palec a pak najeď na bf obchod a zkoukni ty, které se ti líbí, jestli by seděly rozměrově🙂
@mia255 jojo, změřím to určitě než něco objednám. Zlatý nakupování v obchodě 🙏🙈
@mia255 a děkuji ❤️
Děvčata,asi nás to čeká letos u mé 18leté dcery.Přijela totiž z intru v zimních botách a botasky a všechny jarní boty nechala tam😠.Stěhovala to tam totiž v září vše. Takže alespoň jedny jarní boty objednat musíme....
U nás letos vyhrály botky Beda, ty už máme poněkolikáté a jsem s nima vždycky spokojená a ta barva, do tý se Jonáš úplně zamiloval 😍
@ivakalinova malému od narození kupuji superfit a jsme s nimi spokojený 🙂 ze stránky bimo si vytiskneš (v PDF) velikost jakou chceš a poměříš s Emičky nožičkou 🙂
@ivakalinova Geox super bota. Ohebne,mekke, ale spis na uzsi nozku.
Nozicka se nepoti.
Ty jsou nase oblibene,ale! Staci jedno zakopnuti a okamzite jsou okopane a odrene a je to dost videt.
Ono když se noha pořádně změří, tak už pak člověk kupuje víceméně stejné značky, jen větší velikosti. Takže jestli chceš jít cestou bare, tak si najdi, jak správně změřit nohu a dle toho vybírej. Naše děti třeba odchodily zimu převážně ve fleecovych kotnikovych Fare. Zimní měly na noze letos jen párkrát.
Kupuji už roky Superfit,jen změříme nožku a objednávam po netu.mame štěstí,že nám vyhovují.maji na užší i širší nožku.
Uz roky kupuju pres internet nebo v obuvi sama. Kluci nesnasi nakupovani. Asi geny? 😄 Parkrat jsem je vzala s sebou a neslo to, od urcityho veku se to neda.
Od tech 3. let kupuju boty kde se da, vetsinou Bata. Na to aby to servali na pisku to stačí.
Já jsem tedy s Geox spokojená, teď má tyhle..
https://www.gxstore.cz/geox-djrock-girl-5/
A k tomu jsem teď na terasu do pískoviště koupila tenisky Baťa
https://www.bata.cz/kategorie/web-katalog-cz-de...
Překvapilo mě, že jsou hezky ohebné a v toto dobu na terasu do písku stačí, měli je v akci za 250,-😁
Filii
@ivakalinova mají frodoo i nízké pokud vám vyhovují
@ivagont zrovna na ně teď koukám 🙂
@miskamysicka muzu se zeptat,jak odpovídají velikosti?mam podobne starou dcerku,nozku má tak cca 13,6cm,tak jestli mate odhad jakou velikost bych radsi měla vzít?dekuji moc za radu😊
@moooona Ja psala vic znacek. 🙂
@miskamysicka myslela jsem ty z hm,ale teď koukam, ze už stejně nejsou skladem🙁a včera ještě byly...kdo zaváhá no😊
@moooona Dneska je tam totiz sleva na detsky veci 20%, tak se vyprodaly no. 🙂 Ale maj i jiny.
@moooona Ja Eme nedavno kupovala tyhle na jaro ve vel. 22. Nohu ma presne 14 cm a sedi super. U jinych znacek ma vel. 23.
@miskamysicka ty jsem prave teď zkoušela a asi nějaká chyba v síti 😂







Jsem na tom stejně, bytostně nesnáším kupování bot přes internet, prostě to musím holce vyzkoušet, protože co jí sedělo jeden rok, druhý už neplatí. Chtěla jsem je jít koupit v pondělí a v sobotu vše zavřeli. Dnes mi došly nervy, takže jsem horkotěžko sehnala ty z loňska o dvě čísla větší. Tak snad budou sedět, protože až otevřou obchody, tak ty budou kvůli online vykoupené (aspoň ty, co mají oba typy prodeje).
S botami neporadím.