Jak dlouho měly děti teploty k zubům? Já jsem z toho už na švestku. Včera ráno 37,5. Celý den dobrý, úplně bez teploty. Po páté hodině 38,5 a úplně vařený. Na spaní jsem dala Nurofen. Celou noc dobrý, úplně bez teploty i krásně spinkal. Ráno po probuzení 37,7.
Jinak je veselý, huláká, piští, povídá. Teploty začaly ze soboty na neděli v noci. Nic jiného k tomu nemá, ani kašel, ani rýmu. Jen fest nateklou horní dáseň ☹ Přikládali byste to těm zubům?
Kluk měl taky vysoké teploty i zubů.
Kolikátky mu rostou? Stoličky třeba trvají hrozne dlouho než se prorezou a trojky zas potrápí úplně nejvíc, i když jsou špičaté.
A co šestá nemoc? My měli nedávno teploty z pátku na sobotu poprvé, po odečtu bývaly i 39,4, nikdy neklesly třeba pod 37,5. Skončily v noci na úterý, přes den se pak osypal, ve čtvrtek, možná pátek už nic. Taky se mu klubal zub a tři dny před teplotou dostal třetí hexu. Jen měl trochu průjem, ale až v pozdější fázi nemoci. U doktorky (v pondělí) moč ok, CRP 5.
Ivi, a na očkování nebyl? Jinak asi ano, teplota mu nahoru nejde. Ale kdyby trvaly dál, asi bych volala pediatrovi na kontrolu. Na té pohotovosti jste byli v sobotu, že?
Můj syn měl vysoké horečky u zubů.Doktorka tvrdila,že k zubům to nemůže být ,ale nikdy nic jiného nenašla.Trvalo to vždy kolem 3 dnů....drž se.
@sebestka Peťo, v neděli 🙂
@sebestka očkování minulé pondělí - první hexa
@ajush_ka no, uvidíme. Taky mě napadla 🙂
@ivakalinova k zubům měl syn do 38st 2měsíce.byli jsme na velkých odběrech krve.jinak mu nic nebylo.6.nemoc měl už 2x. 3-4dny horečka,bez ničeho dalšího.pak jak když utne a osypal se.držím palce
@bessinka 2 měsíce? 😲
Já na teplotu k zubům nevěřím..pokaždé z toho bylo něco jiného...
U vás bych asi čekala nějakou 6 nemoc..uvidíš..ale jestli je spokojenej bych neřešila..u nás je signál, že je něco špatně vždy nevysvětlitelny pláč
@coolca má tři spodní dole venku. Nahoře je venku jeden vrchní a druhý se snaží proříznout, tam to má oteklé šíleně
@ivakalinova ano.byl to očistec.teploty a úplně brutální protivnost.
Malá měla takhke šestou nemoc
Maly má vždy skoro měsíc Teplotu než se dostane zub ven. Přičítala bych to k zubům, ale Doktor nejsem
@simix22 Emča měla k zubům běžně 39,5. Fakt skoro pokaždé. To byl děs tenkrát. Všichni říkali, že tak vysoké teploty ne a ona byla snad výjimka ☹
@malet měsíc? Tvl, to by mě kleplo
@bessinka a chodili jste ven? Nebo jak jste fungovali? U nás dnes třetí den. Tak uvidíme....
Holky, kultivace moči dopadla taky dobře. Teď jsem dostala výsledky. Čekala jsem od neděle 🙏
V neděli vyloučili zánět ledvin, ale tu 12 hodin kultivaci udělali 🙂
Starsi k zubum mela teplotu i kolem 39, asi tak dva dny/tri dny, pak to asi klesalo (uz si presne nepamatuju). Ale nemuze ted neco radit? Starsi mela minuly vikend teplotu 39,3 - jen rano, odpoledne jen zvysena. V nedeli uplne bez, pondeli a utery po cely den zvysena kolem 37,5. Streda zas rano horecka 39,3 a odpoledne jen zvysena. A od ctvrtka bez horecky. U dr jsem s ni nebyla, ale krome te teploty ji nic nebylo.
@ivakalinova jo chodili.měl kočár ještě.tak podle toho jak moc prudil,tak buď pěšky,nebo kočár.verdikt od dr.byl taky že to má k zubům
Dcera nikdy teploty neměla, ta měla rýmu a zub - pokaždé. Kluci taky nemivaji, většinou jsou protivní jak 💩. Ale od kámošky syn měl třeba i 40°C k zubům 🤷
S každým zubem teplota 39 a zuby lezly pěkně postupně, nikdy 2 najednou. Hrozné období.
Nám teda na zuby hodně pomohli jantarové korálky,první syn na zuby trpěl ale nechalo se to vydržet,druhý syn vysoký horečky ktere vždycky trvali dlouho tak jsem je pak vyzkoušela a od tý doby jsme měli pokoj tak je má teď i malá při prvním zoubku vysoké teploty tak jsme je dojeli koupit a od tý doby máme zase pokoj
Pockej do zitra. Tady u nas na Volynsku neco lita. Jen teplota 3 dny , pak par pupinku a klid . Mimi zdravo.
Nas mimi teploty od patka do nedele do vecera. Od pondeli pohodicka
@ivakalinova znama s malou to ma taky. Takze nejsme ojedinely pripad
Zoubky, pokaždé teploty 37-39, silné nechutenství, někdy rýma a občas ještě průjem s opruzeninou. Vykoukl zoubek a během pár hodin všechno cajk, jen teda rozjíst se vždycky trvalo... Prostě chlap no
@klko aha, tak uvidíme. Pokud to nebude dobré jsme domluvení ve čtvrtek na kontrolu.
@klko to by odpovídalo šesté nemoci ty pupínky.
Nečetla jsem komentáře výše.. ale Ivi, holky (2 a 4 roky) měly před měsícem horečky na střídačku ..jedná měla 39 druhá nic, další den úplně opačně ... A měly 39-40, fakt vysoké .. byly jsme i u Dr a nic, crp v pořádku, moc v pořádku, rýma kašel, uši, krk v pořádku. Jeden den jsem odletěla se 40tkou i já... Asi prostě nějaká viróza nebo co.. tak pěkně nervy, vím jak jsem byla já na prášky když se to furt točilo dokola 🤦♀️
Malý měl u zubů max. 37.3 zvýšenou teplotu, dr.rikala že víc než 37.5 k zubům už není, většinou se z toho vyklube nějaká viróza
@ivakalinova Ivi, ale vždy to poznám,že asi tak 6x denně kaká😄takže ven do kočárku chodíme. Kdybych ho neměřila, tak bych to nevěděla☺️, že teplota je. Když je nemocný, tak to na něm poznám. Lecime se od půl roku s astmatem. A jsme na kortikoidech. Držím pěsti, ať je lepe
@ivakalinova ale do rana zmizeli ty pupinky
Ivo pamatuji, když bylo malému asi 5,5 měsíce, tak takové vysoké teploty měl, první nemoc, tak jsem byla vyplašená, byl taky pár dní po očkování. Jinak všechno bylo v pořádku na pohotovosti řekli jen srážet horečku , za dva dni vylezl první zub a do toho se šíleně osypal, 6.nemoc.
Holky, od včera už teploty nejsou 🙏 6x denně kaká, tak asi opravdu ty zuby.
Snad to nezakřiknu, ale doufám, že to budou. Asi se máme se zuby na do těšit. Ale před třemi týdny ani náznak a najednou pět zubů. Možná jak to šlo naráz, tak i ty teploty?
Naše dr tvrdí, ze k zubum je maximálně zvýšená teplota. Do 38. Ale také vím, že zkušenosti mohou byt jine.
Kdyz jsou tri dny teploty bez dalších příznaků, tak chcela vzdy, abych chytla moč a přišla.