A kdo pamatuje Billa Bodyho?
2. črc 2022
@amazienka to neznám
2. črc 2022
Joo, meli jsme doma 🙂
2. črc 2022
My měli tenhle 🙂
2. črc 2022
Máme stále v garáži na vysavani auta 😉
2. črc 2022
Ha, tohle melo aspon kolecka! My mely s mamkou ludru, ktera se tahala v ruce😅
2. črc 2022
2. črc 2022
Loni jsme ho vyhodili, sloužil jako uklizeci na binec po rekonstrukci na baráku 🙂
3. črc 2022
Uklízíme skříň s hračkami. Naši holce přivezli nějaké hry po mně. Ji nezaujaly, tak je po prázdninách dáme na dobiti do družiny 😊
3. črc 2022
Babička má dodnes a plně funkční 😉.
3. črc 2022
Mám ještě takový na chatě a pořád funguje. A je to moje srdcovka 😁
3. črc 2022
Máme na chalupě, je nejlepší ;).
3. črc 2022
ivakalinova
autor@antiquecz ten měla babička 🙂
3. črc 2022
ivakalinova
autor@ekulka taťka ho má taky v garáži na auto 🙂
3. črc 2022
ivakalinova
autor@camelinka 😁
3. črc 2022





Jasně, ten jsme měli doma.